Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

64-latka usiłowała zabić cztery osoby. Specjalnie spowodowała "czołówkę"

Trzymiesięczny areszt zastosował Sąd Rejonowy w Kielcach wobec 64-latki podejrzanej o usiłowanie zabójstwa czterech osób. Kobieta przyznała się, że celowo doprowadziła do wypadku na jednej z dróg w gminie Chęciny (Świętokrzyskie).

Według policji 64-latka celowo doprowadziła do wypadku
Filip Błażejowski - Gazeta Polska

O sprawie poinformowała w środę mł. asp. Małgorzata Perkowska-Kiepas z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.

Trzeźwa 64-latka nagle zjechała na drugi pas

Zgłoszenie o wypadku w Tokarni (pow. kielecki) wpłynęło do służb w niedzielę rano. Jak wynikało z pierwszych ustaleń policjantów, doszło tam do czołowego zderzenia peugeota, którym kierowała trzeźwa 64-latka oraz citroena, za którego kierownicą siedział 77-latek. Mężczyzna w chwili zdarzenia podróżował z trzema kobietami w wieku 70, 75 i 80 lat.

Funkcjonariuszka zaznaczyła, że po zebraniu i analizie materiału dowodowego i przesłuchaniu świadków, a także samych uczestników zdarzenia okazało się, że do wypadku nie doszło przypadkowo. 64-latka celowo zjechała na przeciwległy pas ruchu, aby doprowadzić do zderzenia pojazdów.

Co kierowało kobietą?

„Kobieta przyznała się do tego czynu. Pobudki, jakie nią kierowały, są przedmiotem śledztwa. W sprawie powołani zostali zarówno biegły z zakresu badania wypadków drogowych, jak i psychiatrii” – przekazała PAP mł. aps. Perkowska-Kiepas.

W skutego wypadku do szpitala przewieziono pięć osób: kierującą z peugeota oraz kierowcę i trzy pasażerki citroena.

64-latka usłyszała we wtorek zarzut usiłowania zabójstwa, a kielecki sąd zdecydował o zastosowaniu wobec niej tymczasowego aresztu.

 Źródło: niezalezna.pl, PAP

 

#wypadek #policja

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

dz
Wczytuję ocenę...
Wideo