Wojna w PSL zagrozi Tuskowi » więcej w Gazecie Polskiej! CZYTAJ TERAZ »

Kolejne głosy poparcia starań TV Republika o miejsce na multipleksie. "Ta stacja daje nadzieję na zmiany"

Z różnych płyną głosy wsparcia Telewizji Republika w staraniach stacji o miejsce na ogólnopolskim multipleksie. - Telewizja Republika daje Polakom nadzieję na zmiany - ocenił poseł Marek Jakubiak. - Wolność słowa to podstawa - stwierdziła Agnieszka Wojciechowska van Heukelom, posłanka PiS.

Telewizja Republika: warto oglądać!
Filip Blazejowski - Gazeta Polska

W piątek Telewizja Republika wystąpiła o przyznanie koncesji poprzez złożenie wniosku do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Stacja stara się o wejście na multipleks ogólnopolski. Niedawne działania Republiki spotkały się z szerokim poparciem zarówno ze strony widzów, jak i czołowych polityków, w tym prezydenta Andrzeja Dudy.

- Istnienie takich mediów jak Telewizja Republika, jak media konserwatywne, jest niezwykle ważny nie tylko dla polskiej demokracji, ale jest niezwykle ważne także i dla polskiego bezpieczeństwa

- powiedział prezydent zapytany o starania stacji.

Dziś napłynęły kolejne wyrazy poparcia starań TV Republika o miejsce na multipleksie.

- Telewizja Republika daje Polakom nadzieję na zmiany, dlatego też popieram chęć posiadania koncesji krajowej i oczekuję jej przydzielenia - napisał w mediach społecznościowych Marek Jakubiak, poseł koła Kukiz'15.

- Z serca popieram staraia Telewizji Republika o przyznanie koncesji naziemnej. Wolne media to podstawa. Dlatego zachęcam do wysyłania poparcia dla tej inicjatywy do KRRiT - napisała z kolei Agnieszka Wojciechowska van Heukelom, posłanka Prawa i Sprawiedliwości.

 Źródło: niezalezna.pl

 

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

dm
Wczytuję ocenę...
Wideo