Rząd w tajemnicy przygotowuje przyjęcie masowej fali migrantów » więcej w Gazecie Polskiej! CZYTAJ TERAZ »

Gabriel Janowski zachęca do wsparcia Republiki w walce o koncesję. „To stacja wolnego słowa“

Wesprzyj Telewizję Republika, podpisz petycję skierowaną do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji - apeluje w mediach społecznościowych startujący z list PiS do Parlamentu Europejskiego doświadczony polityk Gabriel Janowski. Głosy wsparcia dla stacji Strefy Wolnego Słowa nie milkną.

Gabriel Janowski
Tomasz Jędrzejowski - Gazeta Polska

W piątek Telewizja Republika wystąpiła o przyznanie koncesji poprzez złożenie wniosku do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Stacja stara się o wejście na multipleks ogólnopolski. Niedawne działania Republiki spotkały się z szerokim poparciem zarówno ze strony widzów, jak i czołowych polityków, w tym prezydenta Andrzeja Dudy.

- Istnienie takich mediów jak Telewizja Republika, jak media konserwatywne, jest niezwykle ważny nie tylko dla polskiej demokracji, ale jest niezwykle ważne także i dla polskiego bezpieczeństwa

- powiedział prezydent zapytany o starania stacji.

Nieustannie pojawiają się kolejne głosy wsparcia. Do pomocy w staraniach Republiki zachęca także kandydat do Parlamentu Europejskiego i działacz "Solidarności" rolników Gabriel Janowski. Z tej okazji nagrał specjalne wideo, które zostało zamieszczone w jego mediach społecznościowych.

"Proszę, podpisujmy petycję do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji w obronie Republiki, stacji, która jest stacją wolnego słowa. (..) Ja też (..) podpisy zbieram i będziemy wysyłać"

– mówi polityk.

Jak możecie Państwo wesprzeć starania Republiki? Wszystkie szczegóły na temat przygotowanej w tym celu petycji dostępne są w poniższym tekście:


 Źródło: niezalezna.pl

 

#Telewizja Republika #koncesja

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo