Karambol na trasie. Ciężarna kobieta w szpitalu

Po zderzeniu ośmiu samochodów na S17 do szpitala trafiła kobieta w ciąży, która uskarżała się na niewielkie dolegliwości; nikt inny nie został ranny - przekazała garwolińska straż pożarna. Powodem zdarzenia było oblodzenie drogi. Na dwukilometrowym odcinku trasy doszło łącznie do trzech kolizji.

policja.pl

Mł. bryg. Tomasz Biernacki z Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie poinformował, że do wypadku na S17 doszło po godz. 19. Na odcinku Warszawa-Lublin w okolicach Garwolina doszło do trzech różnych kolizji, w których udział wzięło łącznie osiem samochodów osobowych. - Na ok. dwukilometrowym odcinku drogi wystąpiło lokalne oblodzenie. Doszło do kolizji w trzech różnych miejscach - przekazał.

Jak dodał, do szpitala z racji swojego stanu trafiła kobieta w ciąży, która uskarżała się na niewielkie dolegliwości, w związku z czym formalnie została zakwalifikowana jako ranna. - Nikt poza tym nie wymagał udzielenia pomocy - wskazał.

Rzecznik przekazał również, że przejezdny jest już jeden pas ruchu w kierunku Lublina. - Przejechały tam piaskarki, by posypać śliską nawierzchnię. Korek, który powstał, jest powoli rozładowywany - powiedział strażak. Wcześniej GDDKiA informowała o tym, że utrudnienia mogą potrwać ok. 2 godzin.

 Źródło: PAP, niezalezna.pl

 

oa
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo