Groźby polityków Platformy Obywatelskiej po pytaniach Rachonia. Są pierwsze komentarze!

Dziś, gdy Michał Rachoń zadał pytania podczas konferencji prasowej Donalda Tuska, politycy PO doskoczyli do dziennikarza, a Tusk groził więzieniem. W sieci pojawiły się pierwsze komentarze dotyczące tej sytuacji.

Konferencja Donalda Tuska
Twitter.com/Platforma Obywatelska [screenshot]

Michał Rachoń przygotował kilka pytań dotyczących m.in. polityki resetu prowadzonej przez Donalda Tuska. Gdy zadał je w trakcie trwania konferencji prasowej lidera PO, do dziennikarza doskoczyli politycy Platformy i zagrożono policją oraz więzieniem.

W sieci pojawiły się komentarze odnośnie do wydarzenia z placu Powstańców Warszawy.

 

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Donald Tusk #Michał Rachoń

mn
Wczytuję ocenę...
Komentarze (289)
Marcin 14.11.2023 00:36
Tragedia, ci co wybrali opozycje to chyba nic nie kumają. Teraz czekajcie i patrzcie jak toniecie a promy z afryki będą płynąc. Niech wasze dzieci uciekają z placów zabaw, powodzonka PL. Najlepszy Hołownia cyrkowiec ! Tusk niemiec. Prawda, ktoś to powiedział a wy głosujecie. Jak w polsce ma być lepiej. Potem ludzie uciekają za pracą i mieszkają za granicą i mają prawo głosu ale tu nie mieszkają. Ludzie pobudka bo zawsze będzie bida. Niech wpada cbś do mnie, lata mi to.
Anonim 16.10.2023 17:45
Peoskie matołki może ta sobie skoczyć na stołki anie straszyć Rachonia
Anonim 11.10.2023 21:14
Gnojówka z po w szale.A straszyć to mogą rudego bo i tak ich wykiwa.
Anonim4. 08.10.2023 14:39
tfffuuuSSk podobnie jak czaskoski wygłasza tylko monologi do gawiedzi sprowadzanej na orgie .A gawiedzi to nie przeszkadza gdyż oni i tak nic nie kumają .
Kostuś 07.10.2023 20:41
Miejsce POchówku Rozenka POzostanie nieznane
Zobacz wszystkie »
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo