Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

Media z Niemiec uczą jak mówić o imigrantach? A co zrobili po atakach na kobiety...

Niemieckie media, a w ślad za nimi „Gazeta Wyborcza”, zaatakowały polską telewizję publiczną.

print screen TVP INFO
Niemieckie media, a w ślad za nimi „Gazeta Wyborcza”, zaatakowały polską telewizję publiczną. Dziennikarze, którzy celowo przemilczali sprawę masowych gwałtów imigrantów dokonywanych na niemieckich kobietach, chcą wyznaczać „standardy telewizji publicznej krajów UE”.

Gerhard Gnauck, korespondent "Die Welt" w Polsce, poświęcił jeden z artykułów krótkiemu materiałowi filmowemu TVP INFO towarzyszącemu informacji o zaproszeniu imigrantów do Gdańska przez prezydenta tego miasta Pawła Adamowicza. Autorzy materiału zestawili w nim kilka nagrań ukazujących różne zdarzenia z udziałem przybyszów w Europie. Dodano również komentarz: "Prezydent Gdańska zaprasza imigrantów do swojego miasta. Twierdzi, że w ten sposób ratuje honor Polski „w oczach Europy i świata”.

Gnauck w swoim artykule powielanym przez Gazetę Wyborczą stwierdził m.in., że materiał „nie spełniał „standardów telewizji publicznej krajów UE”.

Przypomnijmy - jeszcze w styczniu tego roku ten sam „Die Welt” milczał o dramatycznych wydarzeniach, jakie miały miejsce podczas zabaw sylwestrowych w Kolonii, Hamburgu, Stuttgarcie i wielu innych niemieckich miastach. Kilkaset kobiet padło wtedy ofiarą ataków o podłożu seksualnym, których sprawcami byli imigranci.

CZYTAJ WIĘCEJ: Burza po atakach imigrantów na kobiety w Niemczech. Media i policja zawiodły

Auto-cenzorskich zapędów nie krył też np. największy niemiecki nadawca ZDF, który odmówił poruszania historii dotyczących przestępstw popełnianych przez muzułmanów.

Redaktor naczelna stacji Ina-Maria Reize-Wildemann, tłumacząc się z przemilczania tak ważnego tematu przyznała : „Nie chcemy podgrzewać sytuacji i szerzyć złego nastroju. (Imigranci) Na to nie zasługują.”

 Źródło: niezalezna.pl

 

#telewizja #media #Paweł Adamowicz #Niemcy #emigranci

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
MP
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo