niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 lipca 2017

Burza po atakach imigrantów na kobiety w Niemczech. Media i policja zawiodły

Dodano: 06.01.2016 [21:55]
Burza po atakach imigrantów na kobiety w Niemczech. Media i policja zawiodły - niezalezna.pl
foto: youtube.com/print screen
Niemiecka telewizja ZDF przyznała, że błędem był brak bieżącej relacji z Kolonii, gdzie w noc sylwestrową bezbronne kobiety były napastowane seksualnie przez imigrantów. W mediach społecznościowych podniosła się wrzawa, bo internauci mieli ZDF i innym niemieckim mediom za złe, że nie informują o wydarzeniach w Kolonii. "Była to jednoznacznie zła ocena sytuacji" – czytamy w oświadczeniu niemieckiej telewizji.

Część niemieckich polityków oskarża dziś telewizję o zastosowanie cenzury wobec wydarzeń, które podważają politykę prowadzoną przez Angelę Merkel. Heiko Maas, minister sprawiedliwości, powiedział, że napastnicy w Kolonii "zrezygnowali z funkcjonowania w cywilizacji" i stali się "bezmyślną hordą". Były minister spraw wewnętrznych brak medialnych informacji o atakach na kobiety nazwał "kartelem milczenia".

Z kolei minister ds. rodziny i opieki społecznej skrytykowała burmistrz Kolonii, która opublikowała absurdalne zalecenia dla kobiet poruszających się po mieście. Henriette Reker, bo o niej mowa, zaleciła po posiedzeniu sztabu kryzysowego... aby mieszkanki miasta w związku z atakami "zmieniły swoje zachowania" i zaczęły realizować w przestrzeni publicznej "kodeks" postępowania, który pozwoli im nie prowokować mężczyzn. Reker powiedziała też, że kobiety "powinny zachowywać odległość wyciągniętego ramienia wobec obcych i tych, których nie znają lub nie mogą im zaufać". Mają też "chodzić w większych grupach" i nie dopuszczać do tego, by ktokolwiek z grupy znalazł się sam w oddaleniu.

Tymczasem z ciągle aktualizowanych informacji wynika, że aż kilkaset kobiet mogło paść ofiarą przemocy seksualnej ze strony imigrantów w czasie sylwestrowej "zabawy" w trzech niemieckich miastach: Kolonii, Hamburgu i Stuttgarcie. "Ubogacający kulturowo" Europę tzw. uchodźcy molestowali kobiety, zrywali z nich ubrania, wyzywali je, okradali i próbowali zgwałcić. 

CZYTAJ WIĘCEJ: W Hamburgu imigranci także atakowali kobiety. Pęka mur milczenia


Jednak niemieckie media poinformowały o tym dopiero w miniony wtorek, kiedy na jaw wyszło, że na policję zgłasza się mnóstwo ofiar przemocy. Niemiecka telewizja ZDF przyznała, że wiedziała o napaściach znacznie wcześniej, a brak informacji na ten temat był błędem.

Stacja tłumaczy swój błąd tym, że wydawca programu informacyjnego zdecydował o odroczeniu publikacji materiału do czasu przedstawienia przez władzę i policję Kolonii oficjalnego stanowiska.Jak przyznały niemieckie służby, z obserwacji policjantów wynika, że napastnicy to "w większości (...) młodzi mężczyźni, w wieku od 18 do 35 lat, z regionu arabskiego lub północnoafrykańskiego".

Jednak jak się okazało i policja nie jest w całej bulwersującej sprawie bez winy. Nawet minister spraw wewnętrznych skrytykował w rozmowie z ARD pracę kolońskich policjantów. – Najpierw policjanci rozpędzili zgromadzenie na placu, ale potem dochodziło jeszcze do aktów molestowania i kradzieży. Nikt o tym nie informował, czekając, aż poszkodowani złożą sami doniesienia. Policji nie wolno pracować w ten sposób – mówił Thomas de Maiziere.

W końcu także szefowie kolońskiej policji przyznali, że polityka informacyjna służb na temat wydarzeń była niewłaściwa. Początkowo na stronie internetowej policji ukazała się notatka, że noc sylwestrowa przebiegła w Kolonii spokojnie i policjanci chwalili się swoim sprawnym działaniem. Dopiero potem okazało się, jaki wymiar miały wydarzenia.

Minister spraw wewnętrznych RFN zaznaczył, że "zachowanie sprawców było oburzające, obrzydliwe i nie do przyjęcia. Taka ocena jest niezależna od narodowości sprawców". Zapowiedział również, że będzie dążył do ułatwienia deportacji tych imigrantów, którzy dopuścili się przestępstw.

Po skandalicznych zajściach mnóstwo osób protestowało w Kolonii. Zbierane są też podpisy pod petycją do Angeli Merkel, w której żąda się stanowczej reakcji kanclerz w tej sprawie.
Autor: Źródło: , , ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Do policji w Köln byly 3 telefony z prosba o pomoc ,policja zignorowala telefony kobiet.Incydent nie wyszedl by najaw gdyby nie turystki z innych krajow ktore zlozyly zazalenja.

Dlaczego tak ważną wiadomość jak to że arabowie się organizują w grupy 1000 osobowe, rabują i gwałcą podano z opóźnieniem 5-cio dniowym? Dlaczego wprowadzono cenzurę w mediach kosztem bezpieczeństwa w danych miejscowościach? Przecież oni mogli się zebrać w kolejne dni i dalej robić swoje, a społeczeństwo nie ostrzeżone dalej było narażone na to niebezpieczeństwo!! Jestem zaniepokojony poziomem demokracji w mediach, gdzie dla celów politycznych się cenzuruje media.

Pani Merkel jak się sprowadza ,,gości'do domu to należy zaspakajać ich potrzeby,tylko dziwi mnie dlaczego kosztem innych ,którzy się nie godzą na taki sposób.Czy w Niemczech nie ma ludzi i amunicji do karabinów maszynowych.

Ta szkopka angela nakazała was gwałcić i obmacywać to ona ich zwerbowała.

Europejskie media bardzo dzielnie kontrolują internet, w trosce o to, aby biali Europejczycy bali się powiedzieć złe słowo na islamskie bydlątka (dziś mój komentarz w sprawie masowej zbrodni w Niemczech opublikowała jedynie niezależna). A czy ktoś w Europie kontroluje co islamskie zwierzątka wypisują w internecie tymi swoimi szlaczkami? Ofiary i policja twierdzą że to nie była seria przypadkowych napaści, tylko zorganizowana gwałcicielska rasistowska, bandycka akcja przeciwko tubylczym kobietom.

sluchajcie niemcy jestescie glupkami , wierzycie tej swojej perwertce I nie smiecie baby wziac za doope I wypirzyc ja w to miejsce gdzie od dawna powinna sie bawic z "uchodzcami". Jestescie obecnie w takiej samej czesci winni tego co wam rzadzaca kanclerzyca I dla w\aszych potomkow zrobila zupelnie jak za czasow hitlera wasi dziadowie I babki zezwalaliscie I pochwalaliscie w ekspansji waszego wodza na caly swiat. Ciekawe tylko ile lat pozwolicie sobie na prowadzenie tej wojny (bez czolgow)az wasza zdeprawowana nacja zostanie zmieciona z powierzchni ziemi. Wasza jedyna bronia jest wrocic do korzeni chrzescijanskiech I kleczec calymi godzinani w ostnich jeszcze istniejacych kosciolach katolickich z rozancami w reku.

W IV Rzeszy wbrew powszechnemu mniemaniu nie ma wolności słowa ! A wszystkie główne media zostały zagrabione

przez rządzącą posthitlerowsko-marksistowską mafię i są centralnie kontrolowane za pomocą szwabskiego "Biura

Politycznego KC-PZPR" czyli Urzędu Kanclerskiego - wroga Nr 1 chrześcijaństwa, marksistki i eks-honekerówy Makreli.

Na cotygodniowych odprawach w Urzędzie Kanclerskim naczelni redaktorzy i dyrektorzy głównych szwabskich mediów

odbierają szczegółowe wytyczne co mają publikować i z jakim politycznym komentarzem. Z pomocą potężnej socjo-

techniki wpływającej na dziesiątki milionów otumanianych jak barany niemców,

Szwabska rządząca hunta zmasowanie i sztucznie stwarza na jej potrzeby dowolne wizerunki wybranych polityków,

państw i narodów. W IV Rzeszy od lat zmasowanie lansuje się albo fałszywie pozytywne informacje o Polsce

(tusek i PO = rozkwit gospodarczy + demokracja), albo fałszywie negatywne przekazy (PIS i Kaczyński = nacjonalizm

+ populizm + zastój gospodarczy).

Obecnie islamizatorska hunta Makreli nałożyła bezwzględną blokadę pozytywnej informacji o Polskim Rządzie, Polsce

i PIS oraz nakaz negatywnego, gebelsowskiego opluwania Polski informacjami o nacjonaliźmie i wielkim zagrożeniu

demokracji. Z drugiej strony widać nachalny zalew pozytywnej informacji o "silnym człowieku" Putinie z nachalnym

promowaniem zbrodniczej rosji. W powiązaniu z genetycznym kompleksem niższości szwabów wobec ruskiej sfołczy -

która zgwałciła 10 milonów niemek i okupowała przez 45 lat 1/3 niemiec - daje to "pożądane" efekty. Natomiast

Greków (okradzionym przez niemieckie banksterstwo) całymi miesiącami szwabskie media opluwały jako leniwych

kanciarzy, podobnie jak swego czasu Polaków (ograbionych przez niemców na 1000 mld dolarów) - jako złodziei.

Obecnie szwabskie media "gównego rynsztoka" stały się zajadłą gebelsowską tubą marksistowskiej islamizatorski,

genetycznego wroga chrześcijan - Makreli oraz jej nacjonalistycznego, szwabskiego banksterstwa, które zarządało

4 milionów nowych niewolników dla szwabskiej rozgrzanej gospodarki. Stąd ta totalna blokada informacji o setkach

gwałtów dokonywanych przez dzikich islamistów-dżihadystów na niemkach i chrześcijańskich cudzoziemkach mieszkjących

w IV Rzeszy. Do tego dochodzi skandaliczny zakaz interweniowania szwabskiej "Polizaj", która przygląda się biernie

kryminalnym aktom gwałtu na chrześcijańkich kobietach. Jak widać w IV Rzeszy - czasy III Rzeszy powracają w

postaci tragicznej farsy - gdzie prześladowania żydów zastąpiono prześladowaniami chrześcijan i medialnym opluwa-

niem Chrześcijańskich Polaków i Demokratycznej Polski !

Nic dodać ,nic ująć

Niemiecki bałagan. Żeby nie powiedzieć dosadniej. http://zolwiki.blog.pl/2015/09...

Niemieckie media , przyjmują postawę małego kundla. U siebie siedzą cicho, bo boją się władz, za to jak wściekłe kundle, przez płot, ujadają na polski rząd, prezydenta i PiS. I oni śmią nas straszyć!!!

Żony i córki polityków, celebrytów i całej reszty, która chce przyjmować tych dzikusów do cywilizowanych krajów proponuję wysłać na parę dni do tych ośrodków dla uchodzców. Po tych paru dniach odebrać to co z tych kobiet zostanie i poźniej jeszcze raz spytać o zdanie tych wszyskich, którzy są za przyjmowaniem tej hordy barbarzyńców.

Noworoczna tradycja multikulturalna

We Francji znowu jak co roku
Plonely sobie samochody.
A w Niemczech, by miec ulge w kroku,
Obmacywania kwitly gody.

Jak multi-kulti sie objawi
W Polsce? - wygrywa ten, co zgadnie!
Byc moze klub kibica sprawi,
Ze nie bedziemy stac bezradnie...

Noworoczna tradycja multikulturalna

Nie bez satysfakcji skomentuję, że niemieccy potomkowie nazistów dostają to, co sobie sami sprowadzili i na co zasłużyli.

A to dopiero początek.

Nie wyobrażam sobie grupki młodych Ślązaków biernie przypatrujących się, jak ich koleżanki czy znajome są obmacywane przez burasów np. w noc sylwestrową na rynku w Katowicach.

A gdzie jest OPOZYCJA NIEMIECKA ,czy wogóle jest ????????

na kanale tv DW Deutsche Welle wczoraj widziałem jak Niemcy stali na proteście obok dworca glownego w Kolonii a przechodzący policjantki i policjanci szarpali im transparent antyimigrancki z taka wsciekloscia i złymi emocjami, nie wyrywali ale przechodząc szarpal każdy policjant ze zloscia,
zatem policja niemiecka będzie scigaci antyimigranckich Niemcow a wobec tych młodych ludzi którzy molestowali Niemki będą pozorować ze ich szukają by ich sad osadzil,
taka demokracja lewacka czyli udawana,

Niemcy nie chcą lub nie mogą zapewnić demokracji i bezpieczeństwa własnym obywatelom, a chciałyby Polakom urządzać demokracje na swój wzór ? To jakaś paranoja.

To nie paranoja to polityka, nie chodzi o żadną demokrację, TK czy ustawę medialną chodzi o słabnąca dominację i przewodnią rolę w niemieckim projekcie UE. Miejmy świadomość że to interesy, mld. euro, władza etc. Niemcy boją się powtórki scenariusza z Węgier w Polsce a później może i w kolejnych krajach i z ich planu ekonomicznego podboju Europy będzie dupa.

Niemiaszków się udobrucha, bo Angela pójdzie w uparte z przyjmowaniem Muzułmanów, a Niemki i tak będą lgnęły do czarniawych, gdyż same są brzydkie jak noc i tylko imigranci mogą mieć na nie ochotę. Co chcieli, to mają.

Ja się pytam gdzie są niemieccy mężczyźni? Ta słynna aryjska rasa panów, która nie tak dawno miała rządzić światem. Gdy w Polsce banda Meksykańców zaczepiała na plaży nasze dziewczyny, szybko tego pożałowali. Jestem pewien, że gdyby we Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Warszawie czy innym polskim dużym mieście jacyś obcy próbowali odstawić taki numer jak w Kolonii, polała by się krew. Ich krew.

Akurat przywołanie incydentu na gdyńskiej plaży w tym kontekście jest tutaj bardzo nie na miejscu.
To meksykańscy żeglarze zostali zaatakowani przez pijanych i agresywnych pseudokibiców z Chorzawa. Obserwując tamtą sytuację muszę stwierdzić że niestety Policja i inne służby nie sprawdziły się w roli do której zostały powołane - tak jak te w Kolonii i to jedyne podobieństwo.
Czy nasi meżczyźni bronili by naszych kobiet mam nadzieję że tak.

Problem w tym że Niemcy z Aryjczykami maja tyle wspólnego co KOD z demokracją i oto masz odpowiedź. Nie oczekuj od narodu niewolników jakiś zdroworozsądkowych przejawów samodzielności i myślenia dopóty nie dostaną rozkazu z góry aby reagować będą gwałceni i zarzynani jak barany. Żywioł niemiecki bardzo przypomina rosyjski, podobna tresura i trzymanie krótko za mordę od wieków silnie została zakorzeniona w zbiorowej mentalności.

Tak jak mówisz.

Niemcy dziś to wstyd EU. Przydałaby się debata w PE o cenzurze mediów w Niemczech. http://zolwiki.blog.pl/2016/01...

Dzieją się rzeczy niepokojące na terenie Niemiec.
Konieczne zwołanie Rady Europejskiej w celu wyjaśnienia sytuacji wewnętrznej tego państwa.
Subito !

Należy natychmiast zawiadomić Martina Schultza i zwołać nadzwyczajne zebranie parlamentu europejskiego w sprawie łamania wolności mediów i tłamszenia demokracji w Niemczech!!!
I ja to mówię poważnie!

To świadoma lewacka polityka cel to zwiększenie dzietności wśród Niemek

Przecie te jurne muslimy atakowały wszystko co się rusza i ma włosy za ramiona, ponoć przypadkowe turystki też padły ofiarom ubogacenia..

No w Onecie się obudzili.
Wiadomość była dostępna w necie już w nowy rok.
Niemcy się budzą z ręką w nocniku, ciekawe, czy zdołają ją wyciągnąć, czy też umoczą po pachy.

Zupełnie nie rozumiem postawy części niemieckich mediów w sprawie tzw. imigrantów. Dzisiaj przeciwstawiają się "światłym " pomysłom swojej pani kanclerz. Przecież pani kanclerz Merkel stwierdziła , że zaprasza ich do Niemiec by ubogacali kulturę kraju. A sądząc po ostatnich wyczynach arabskiej hordy Niemcy zostaną ubogaceni dodatkowo przez wysyp nowonarodzonych obywateli pochodzenia arabskiego. Przecież po to ich zapraszano. Niech więc teraz pani kanclerz nie opowiada głupich banialuk , że pozostałe kraje europejskie mają przyjmować na swoje terytorium tą arabską dzicz. Niedoczekanie jej- ma co chciała i niech nie obdarza swoimi głupimi pomysłami pozostałych krajów Europy.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl