Clifford Chance i kagiebiści od remontu Tu-154 » czytaj więcej w Gazecie Polskiej! Więcej »

Po interwencji Kazika blog Agory zmienia nazwę

Jeden z blogów redakcyjnych "Gazety Wyborczej" pt. "Konsument mówi, że je, żeby jeść" po interwencji Kazika Staszewskiego zmienił nazwę.

Jeden z blogów redakcyjnych "Gazety Wyborczej" pt. "Konsument mówi, że je, żeby jeść" po interwencji Kazika Staszewskiego zmienił nazwę. Muzyk nie życzył sobie, aby fragment tekstu jego piosenki był wykorzystany przez Agorę bez jego wiedzy. Od poniedziałku blog ma już nową nazwę "Towar niezgodny z umową".

Reprezentująca Staszewskiego kancelaria prawna Malanowski i Wspólnicy wysłała pisma do Piotra Miączyńskiego - autora bloga i Agory. Domagała się zmiany nazwy i udostępnienia danych dotyczących jego oglądalności. Jak informuje "Presserwis", prawnicy reprezentujący Staszewskiego będą próbowali oszacować straty, jakich doznał ich klient. Dział prawny Agory nie ustosunkował się jeszcze do otrzymanego pisma.

Sam Miączyński nie przejmuje się kwestią odszkodowania i sprawę opisuje na swoim blogu. "Agora SA nie umieszczała na blogu żadnych reklam. Ja osobiście w ciągu dwóch lat jego prowadzenia zarobiłem na tym zawrotną kwotę 32,57 zł" - tłumaczy.

 Źródło:

 

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo