Clifford Chance i kagiebiści od remontu Tu-154 » czytaj więcej w Gazecie Polskiej! Więcej »

Ostatnia droga "Seawolfa"

Msza św. odprawiona została w przepięknym kościele Michała Archanioła na gdyńskim Oksywiu, a Seawolf spoczął w grobie z widokiem na morze oraz port wojenny w Gdyni.  Msza Święta w Jego intencji odbędzie się 12 maja 2013 r. o godzinie 11

Dzikimax
Msza św. odprawiona została w przepięknym kościele Michała Archanioła na gdyńskim Oksywiu, a Seawolf spoczął w grobie z widokiem na morze oraz port wojenny w Gdyni. 

Msza Święta w Jego intencji odbędzie się 12 maja 2013 r. o godzinie 11 w Kościele pw. Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku.

„Seawolf” był znanym blogerem i felietonistą. Jako jeden z nielicznych blogerów niepokornych zdobył I miejsce w plebiscycie publiczności konkursu na Blog Roku 2010 portalu onet.pl. Jego teksty ukazywały się wielokrotnie na czołówkach m.in. portalu niezalezna.pl, a także w „Gazecie Polskiej Codziennie”. Był jednym z najpopularniejszych polskich blogerów.

Z jego tekstami można się zapoznać TUTAJ. Wszystkie wpisy z bloga "Seawolf - Dziennik Pokładowy" można przeczytać TUTAJ.

W tym roku wydał swoją książkę „Alfabet Seawolfa” - zamieszczone tam poszczególne hasła osobistego alfabetu odnoszą się przede wszystkim do polskiej przestrzeni politycznej. Z niezwykłym poczuciem humoru oraz charakterystycznym dla siebie stylem wypowiedzi, „Seawolf” komentował zarówno informacje z pierwszych stron gazet, jak i przybliżał fakty nieznane.

Ukute przez niego określenia jak np. „pan prezydęt”, „Forrest Gump polskiej polityki”, „pancerna brzoza” czy „seryjny samobójca” stały się powszechne nie tylko wśród blogerów, ale również dziennikarzy i polityków.


fot.:Dzikimax

fot.:Dzikimax

fot.:Dzikimax
 

 Źródło: niezalezna.pl

 

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
mn,Dzikimax
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo