Owsiak już nawet nie ukrywa, kogo wspiera. Wystąpił na marszu Tuska

- Jesteście wspaniałymi Polakami, którzy przyjechali tu rozmawiać o Polsce. Miejcie ten dzisiejszy spacer głęboko w sercu, by 15 października spotkać się przy urnach - grzmiał prezes Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jerzy Owsiak, zwracając się do uczestników marszu Tuska w Warszawie. Marszu, który okazał się frekwencyjną klapą.

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
Jerzy Owsiak przemawia na marszu Tuska
Twitter

"Jesteście tam? Macie siłę? Moi drodzy, wyglądacie przepięknie. Chciałbym powiedzieć wam wszystkim że jesteście wspaniałymi, cudownymi Polakami, którzy przyjechali po to, aby o tej Polsce dzisiaj mówić"

- mówił Owsiak, który zawsze zapewniał o swojej apolityczności. 

"Za moment wyruszycie i będziecie mieli dwie godziny czasu, a nawet może trochę więcej, aby ze sobą porozmawiać, aby się do siebie uśmiechnąć. Miejcie ten spacer głęboko w sercu, aby 15 października spotkać się przy urnach"

- powiedział prezes fundacji WOŚP.

Owsiak podczas wystąpienia zwrócił się m.in. do kobiet o to, by poszły na wybory. "To jest nasz kraj, to jest nasz piękny, cudowny moment, aby o tym kraju jeszcze bardziej mówić" - powiedział. "Ruszamy, kocham was za to, że tu jesteście" - dodał.

Na ostatnim festiwalu Owsiaka pojawiło się wielu zaproszonych przez niego polityków PO, m.in. Radosław Sikorski, Michał Szczerba, Bartosz Arłukowicz, Izabela Leszczyna, Kinga Gajewska, Marcin Bosacki i Krzysztof Brejza. 

 Źródło: niezalezna.pl, PAP

 

#wybory 2023 #Jerzy Owsiak

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
wg
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo