Co z aneksem WSI? Antoni Macierewicz: Prezydent ma obowiązek ten raport opublikować

Temat aneksu do raportu WSI pojawił się w programie „Pilnujmy Polski” na antenie Telewizja Republika. Były szef MON Antoni Macierewicz odpowiadając na pytanie internauty jednoznacznie stwierdził, że prezydent Andrzej Duda ma obowiązek opublikować raport. Jednocześnie Macierewicz wskazuje na całą sieć powiązań, która widoczna jest po zapoznaniu się z treścią raportu.

Tomasz Hamrat/Gazeta Polska

Kwestia ujawnienia aneksu do raportu WSI pojawiła się w związku z pytaniem jednego z internautów. Dopytywał on byłego szefa MON, dlaczego polscy prezydenci nie publikują tego dokumentu.
 

#zapytajMacierewicza Panie ministrze, uprzejmie prosze o wyjasnienie, bez szczegolow jesli inaczej nie mozna, dlaczego polscy prezydenci nie publikuja Aneksu do Rapotu o WSI? Trzech unika tego tematu. Mamy prawo wiedziec o co chodzi !!!

— Komarand (@Exologicus) 13 marca 2018


 
Antoni Macierewicz stwierdził jednoznacznie, że zgodnie z obowiązującymi przepisami, prezydent Andrzej Duda ma obowiązek treść raportu opublikować.

- Prezydentem Rzeczypospolitej jest Andrzej Duda, jego proszę zapytać. Ustawa jest ustawą. Pan Prezydent ma obowiązek ten raport opublikować. Nazwiska ludzi na najwyższych stanowiskach powinny być ujawnione. Bardzo długo nie zdawałem sobie sprawy jak głęboko sięga długie ramię Moskwy. Zgadzam się z opinią publiczną, która domaga się opublikowania tego raportu – mówił na antenie Telewizji Republika Antoni Macierewicz.

.@Macierewicz_A: "Prezydentem RP jest @AndrzejDuda i jego proszę zapytać dlaczego nie realizuje ustawy. Ustawa mówi bardzo jasno, że #prezydent ma obowiązek opublikować aneks #WSI"#PilnujmyPolski #ZapytajMacierewicza

— Telewizja Republika (@RepublikaTV) 13 marca 2018

 

 Źródło: niezalezna.pl, Telewizja Republika

 

#służby #służby specjalne #prezydent #Andrzej Duda #Antoni Macierewicz #aneks WSI #WSI

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo