Gazeta Polska UJAWNIA: ochroniarz Jaruzelskiego „silnym człowiekiem” Tuska! Czytaj więcej!

Poseł PiS nie wytrzymał po wystąpieniu Jachiry. "Jeżeli jesteście zdrajcami, to jest to niewybaczalne!"

"Graliście według tego scenariusza napisanego na Kremlu. Wygadywaliście takie głupoty, których powinniście się wstydzić. Powinniście być dziś czerwoni ze wstydu i powinniście przepraszać, a wy nie macie żadnej refleksji" - mówił w Sejmie do posłów koalicji rządzącej polityk PiS Zbigniew Bogucki.

Zbigniew Bogucki
fot. transmisja - Sejm RP

W Sejmie odbyło się pierwsze czytanie przedstawionego przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej projektu ustawy o działaniach organów władzy państwowej na wypadek zewnętrznego zagrożenia bezpieczeństwa państwa. 

Klaudia Jachira (KO) z mównicy sejmowej twierdziła, że "Putin zaciera ręce, gdy widzi, jak polska prawica brata się z jego przyjaciółmi". Dodała też, że jeżeli prezydentowi zależy na bezpieczeństwie, to "nie powinien utrudniać powołania ambasadora przy NATO". 

- Powinien zakończyć wojnę z rządem w sprawie odwołania prawie 50 polskich ambasadorów! - grzmiała Jachira. 

Do wystąpienia posłanki koalicji rządzącej odniósł się Zbigniew Bogucki (PiS), który przemawiał następny. 

- To wystąpienie jest dowodem na to, jak można ulec manipulacji Putina. Graliście według tego scenariusza napisanego na Kremlu. Wygadywaliście takie głupoty, których powinniście się wstydzić. Powinniście być dziś czerwoni ze wstydu i powinniście przepraszać, a wy nie macie żadnej refleksji - powiedział.

Jesteście totalnymi głupcami albo totalnymi zaprzańcami! Jeżeli jesteście głupcami, to można na to spuścić zasłonę miłosierdzia i ten grzech można odpuścić. Ale jeżeli jesteście zdrajcami, to jest to niewybaczalne!

– dodał Bogucki.

 

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Zbigniew Bogucki #Klaudia Jachira #Sejm

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

mk
Wczytuję ocenę...
Wideo