Bodnar kontra Giertych » więcej w Gazecie Polskiej! CZYTAJ TERAZ »

Szydło podsumowała narrację Tuska o migrantach. Zagrywki retoryczne premiera? "Prymitywne"

Tusk znowu rzuca obelgami na X zamiast reagować w obronie bezpieczeństwa Polski i Polaków - napisała na portalu X.com była premier Beata Szydło. To reakcja na słowa premiera Donalda Tuska, który za kryzys związany z nielegalną migracją obarcza... PiS.

Beata Szydło
Zrzut ekranu - Youtube.com/Prawo i Sprawiedliwość

W ostatnim czasie nasilają się niebezpieczne zdarzenia związane z nielegalną migracją. W Warszawie czarnoskóry migrant skakał po samochodach, z kolei w Piotrkowie Trybunalskim inny migrant "tańczył z nożem" w aptece, wzywając Allaha podczas policyjnego zatrzymania. Co na to Donald Tusk? Zamiast zadbać o bezpieczeństwo, popełnił kolejny wpis o Prawie i Sprawiedliwości, co spotkało się z ostrą reakcją opozycji.

Była premier Beata Szydło także zareagowała już na wpis obecnego szefa rządu.

Dziennikarze wykazali, że Niemcy przewożą do Polski tysiące migrantów. Samorządy w zachodniej Polsce są zmuszone do szukania miejsc do umieszczenia tych ludzi. Na wschodzie Polski mieszkańcy z rosnącymi obawami obserwują migrantów snujących się po ulicach. Granice Polski stają się nieszczelne. Zachowanie Tuska to nic nowego, ale warto zwrócić uwagę na kolejną bezczelną „narrację”, jaką Tusk próbuje wprowadzić. Mianowicie - kto zwraca uwagę na wpychaną do Polski falę migrantów ma być według Tuska „rasistą”. Takie prymitywne zagrywki retoryczne Tuska nie uratują go przed polityczną odpowiedzialnością za to, na co się godzi. Polacy chcą zadbania o bezpieczeństwo, a nie wyzwisk we wpisach Tuska.

– napisała Szydło.

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Beata Szydło #Donald Tusk

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

mk
Wczytuję ocenę...
Wideo