Trzaskowski chciał rozmawiać z przedsiębiorcą o problemach. Jego odpowiedź go zaskoczyła [WIDEO]

Rafał Trzaskowski, jako zaangażowany w kampanię wyborczą polityk, jeździ po Polsce. Spotykając się z Polakami, kreuje się na aktywistę zainteresowanego ich problemami. Tak naprawdę są to tylko wyuczone formułki... (a szkoda!). Skąd wiadomo? Zobaczcie sami!

Rafał Trzaskowski już wiedział, co ma powiedzieć!
twitter.com/@radekfogiel

Na Twitterowym profilu posła PiS - Radosława Fogla pojawiło się nagranie, na którym widać jak prezydent Warszawy, a zarazem jeden z czołowych polityków Platformy Obywatelskiej rozmawia z przedsiębiorcą. Mężczyzna ten prowadzi firmę logistyczną i jak tłumaczy - poza główną siedzibą mieszczącą się w Radomiu - ma kilka oddziałów na terenie Polski. 

"Tak się kończy, gdy wierzysz we własną propagandę..."

Ni stąd, ni zowąd, z ust Trzaskowskiego pada: "wszystko jasne".

To jednak nic... Za chwilę wypada: "byłem ostatnio u pana Kłeczka w Rybniku w takiej firmie, opowiadali mi tam o problemach...".

Na to odpowiada mu właściciel. Krótko, dosadnie i na temat: "Ja nie mam problemów!".

Film ten opatrzony jest satyrycznym komentarzem polityka PiS.

"Tak się kończy, gdy uwierzysz we własną propagandę w TVN. Przyjechał Trzaskowski do Radomia, zawieźli go do firmy logistycznej i jedzie wyuczonym tekstem: "Byłem w Rybniku w takiej firmie, opowiadali mi tam o problemach..." A właściciel na to: "Ja nie mam problemów!"

– o takiej treści.

Tymczasem w stolicy odbyła się nadzwyczajna sesja Rady Warszawy w sprawie referendum gminnego dotyczącego polityki transportowej. Wnioskowali o nią radni Prawa i Sprawiedliwości. Glosami radnych Koalicji Obywatelskiej została przerwana do 16 listopada do godziny 10. Na posiedzeniu zabrakło oczywiście prezydenta Warszawy...

 

 Źródło: niezalezna.pl, twitter.com (X)

 

#Rafał Trzaskowski #Polska #opozycja #polityka #Radosław Fogiel

Anna Zyzek
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo