Szokujące nagranie! Andrzej Seweryn: "Trzeba przyp...lić Kaczyńskim, Orbanom, Trumpom pier...nym!"

"Drogie dziecko, pamiętaj! Twoje zadanie jest im przypie***lić. Tym wszystkim Trumpom, Kaczyńskim, Orbanom pier****nym, rozumiesz, trzeba przypie***lić" - grzmi znany aktor Andrzej Seweryn na szokującym nagraniu, które zostało już usunięte z mediów społecznościowych. Seweryn zapowiedział wcześniej udział w marszu Donalda Tuska, organizowanym 4 czerwca.

Taka to kolebka polskiej kultury...?
facebook.com/SokZBuraka/twitter.com/@a_hrechorowicz
"Musimy zrobić, co by od nas zależało, zważywszy, że dzieje się tak dużo, co nie zależy od nikogo". "Zróbmy coś, co by od nas zależało. Spotkajmy się 4 czerwca w Warszawie. Pokażmy naszą siłę, naszą solidarność, naszą jedność!"

– wzywał kilka dni temu aktor, "zapraszając" Polaków na marsz 4 czerwca. 

"Trzeba im przypie***lić"

Wkrótce Seweryn nagrał jeszcze jedne wideo, które udostępnił na Twitterze Tomasz Lis. Co prawda, były naczelny "Newsweeka" szybko usunął film ze swojej Twitterowej tablicy, jednak wciąż można je bez problemu znaleźć w sieci. Materiał wygląda tak, jakby była to forma "opozycyjnych" życzeń z okazji Dnia Dziecka. Seweryn zwraca się do "dziecka", by wzięło sprawy w swoje ręce i „przypier…..o” znanym politykom - wymienia tu m.in prezesa Prawa i Sprawiedliwości - Jarosława Kaczyńskiego czy byłego prezydenta USA - Donalda Trumpa, których sam określa mianem „faszystów” oraz „bandytów”.

"Drogie dziecko, pamiętaj! Twoje zadanie jest im przypie***lić. Jesteś młody, narazie nie rozumiesz, co ja do Ciebie mówię, ale szybko zrozumiesz - jak będziesz miał kilkanaście lat albo nawet i wcześniej. Zrozumiesz, komu trzeba przypie***lić i nie zważać na nic. Tym wszystkim Trumpom, Kaczyńskim, Orbanom pier****nym, rozumiesz, trzeba przypie***lić"

– nawołuje na nagraniu.

Seweryn wyraźnie podkreśla, że nie ma miejsca na żaden dialog czy rozmowę - ważna jest przemoc i agresja.

"Żadnych dialogów chrześcijańskich, żadnego rozumienia debaty, porozumienia, nie, ku*wa - przypie***lić. Faszytom trzeba przypie***lać, a nie dyskutować z nimi. Oni będą używali ten dialog, żeby Ciebie zrobić w d*pę, po prostu. Przypie***lić"

– słyszymy.

Na pożegnanie kwituje wszystko słowami: "To są bandyci. Trzymaj się dziecko i pamiętaj: przypie***lić!".

Z ciekawości, policzyliśmy, ile razy z ust Seweryna padło słowa "przypie***lić": 8 razy.

WIDEO 18+

 Źródło: niezalezna.pl, twitter.com

 

#Andrzej Seweryn #Polska #opozycja #aktor #Twitter

Anna Zyzek
Wczytuję ocenę...
Komentarze (641)
Anonim 08.10.2023 22:16
Nie zycz nikomu, co tobie nie mile. Panie Sewerynie, co sie z panem stalo?!? Bylam pana wierna fanka, ale niestety, pokazal pan swoje prawdziwe oblicze. Uzywa pan ulicznych wulgaryzmow, a tego nie toleruje. Dziwi mnie tylko, skad w panu tyle nienawisci?!? PiS, to jedyna dobra alternatywa dla Polski. Prawdziwy Polak i patriota o tym wie.
TVM24 04.10.2023 16:08
Belzebubowi odbiło na starość.
solidaruch80 03.10.2023 14:35
Staremu pajacowi z cyrku wysycha mózg. Nigdy nie cierpiał na nadmiar rozumu, a teraz już mu go wyraźnie brakuje. Sam sobie przyp..ił thebil
Anonim 03.10.2023 09:54
Widziałem różnych starych durni, ale ten obleśny komediant przebił wszystko.
Gerard 03.10.2023 09:40
Facet oszalał, dyskwalifikacja człowieczeństwa chyba pod wpływem twardych używek. Rehabilitacja możliwa po wyleczeniu?
Zobacz wszystkie »
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo