Lider listy KO pokazywał „fucka” Amerykanom. Morawiecki: Mówiliśmy o takich „idiota lub agent”

W 2018 r. podczas protestu pod ambasadą USA w stolicy Michał Kołodziejczak zarzucał Amerykanom, że "kłócą nas z Rosją" i zachęcał, by pokazać Stanom Zjednoczonym "fucka". - W czasach walki z komuną mówiliśmy o takich „idiota albo agent” - stwierdził, komentując słowa obecnego lidera listy KO w okręgu konińskim premier Mateusz Morawiecki.

Kołodziejczak na proteście
Twitter.com/Kancelaria Premiera @PremierRP

"Co jeszcze robi ambasada amerykańska? Kłóci nas z Rosją! Dzisiaj każdy, każdy z nas powinien odważyć się na ten gest i pokazać "fucka" (gest wystawionego środkowego palca, od ang. wulg. "fuck you") Amerykanom! Takiego!"

- krzyczał w lipcu 2018 r. podczas protestu pod ambasadą USA w Warszawie Michał Kołodziejczak, reprezentujący wówczas "Unię Warzywno-Ziemniaczaną".

Te słowa obecnego lidera listy Koalicji Obywatelskiej w okręgu konińskim przypomniał dzisiaj na Twitterze premier Mateusz Morawiecki.

- W czasach walki z komuną mówiliśmy o takich „idiota albo agent”. Sojusz Polski z USA jest podstawą naszego bezpieczeństwa - napisał szef rządu, a w załączonym nagraniu dodał, że "nasze bezpieczeństwo opiera się na dwóch filarach - współpracy gospodarczej i współpracy w dziedzinie obronności".

W spocie pokazano również sceny ze wspólnego wystąpienia Kołodziejczaka z Tuskiem podczas niedawnej Rady Krajowej PO.

 

 Źródło: niezalezna.pl

 

#polityka #PO #Michał Kołodziejczak #Donadl Tusk #USA #Polska

md
Wczytuję ocenę...
Komentarze (132)
Anonim 20.08.2023 18:23
Drdrug to drug maskwy i gada bzdury!:)))))))
drdrug 20.08.2023 13:50
no zaczęło się Pis ma focha że nie ugrał Kołodziejczaka to go teraz zniszczy jakimś trupem z szafy...zakład ze jeszcze będą się obściskiwać?
Wrzos 20.08.2023 14:49
Takich pigmejów i anarchistów to nam nie potrzeba.
Arsen 20.08.2023 13:40
  • Komentarze: 3267
Myślę, że Polacy, już niedługo, pokażą "fucka" Tuskowi i reszcie jego hołoty
Wrzos 20.08.2023 13:29
Nasz kraj jest atakowany przez obce służby, a czy my Polacy mamy chociażby Kontrwywiad Obywatelski? Akademie Obywatelskie, żeby ludzie zrozumieli, jak się bronić przed obcą agenturą i gawnojedami. Nie mamy, a ludzie są zastraszeni. Chcemy żyć jako wolni ludzie, a gówno robimy i nie wymagamy! Idź Kołodziejczak w *uj i wytrzep se wszy z kufajki, ZDRAJCO.
Zobacz wszystkie »
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo