Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!
Z OSTATNIEJ CHWILI
Rozpoczął się mecz otwarcia piłkarskich mistrzostw Europy pomiędzy Niemcami a Szkocją • • •

Kuriozalny wpis Jachiry o Powstaniu Warszawskim. Posłanka Lewicy nie wytrzymała. "Nie widziałam cię"

Klaudia Jachira nie obchodziła 79. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, bo twierdzi, że "narodowcy, pisowcy, prawica"... "ukradli jej rocznicę". - Nikt niczego nie ukradł, mogłaś obchodzić rocznicę po swojemu, ale nie chciałaś, nie widziałam Cię na żadnych obchodach - odpowiada jej przedstawicielka Lewicy Anna Maria Żukowska. Nawet na opozycji działalność Jachiry budzi ogromne kontrowersje.

Jachiry ma dość już także opozycja
Zbigniew Kaczmarek/Gazeta Polska

Posłanka Zielonych (to ugrupowanie działające w Sejmie w ramach Koalicji Obywatelskiej) Klaudia Jachira stwierdziła wczoraj, że nie bierze udział w obchodach 79. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, jak robiły to miliony Polaków, bo... ukradli jej rocznicę. Kto?

- Narodowcy, pisowcy, prawica. Im więcej barw narodowych i wielkich słów używają, tym więcej hipokryzji, mniej prawdy i szczerych intencji - stwierdziła Jachira. 

Jachira przyznała też wprost, że czeka na zmianę władzy, by "odzyskać tę i wiele innych rocznic", a tymczasem nie potrafi dołączyć do obchodów. Tak właśnie "uhonorowała" Powstańców. Wpis ten wywołał wiele krytycznych komentarzy, także ze strony przedstawicieli opozycji, którzy nie mogą uwierzyć w to, co wypisuje przedstawicielka KO.

- Nikt niczego nie ukradł, mogłaś obchodzić rocznicę po swojemu, ale nie chciałaś, nie widziałam Cię na żadnych obchodach org. przez miasto, chociaż jesteś przecież posłanką z Warszawy. A po dojściu opozycji do władzy narodowcy nie rozpłyną się nagle w powietrzu. Nadal będą - stwierdziła posłanka Lewicy Anna Maria Żukowska.

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Klaudia Jachira #Powstanie Warszawskie

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

mk
Wczytuję ocenę...
Wideo