Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

Tajemnicze zaginięcie. Zniknęli w nocy, zostawili list dla dzieci. Jego treść szokuje

To jedno z najbardziej tajemniczych zaginięć. Małżeństwo z Warszawy wyszło z domu, zostawiając nastoletnich synów. Aneta i Adam Jagła zapadli się pod ziemię. Dzieciom napisali list - jego zawartość chwyta za serce.

Adam i Aneta Jagła
fot. mat. policji

 

Małżeństwo swoje mieszkanie przy ul. Puławskiej w Warszawie opuściło ok. północy z 20 na 21 maja. Wychodząc z mieszkania zostawili w nim dwóch nastoletnich synów. Od tamtego czasu nie wrócili do domu i nie nawiązali też żadnego kontaktu z najbliższymi.

Nieoficjalnie wiadomo, że małżeństwo wychodząc z domu zostawiło list dla swoich synów. "Chłopcy, jesteście dzielni. Poradzicie sobie w życiu. Jesteśmy z was dumni" - napisali. Policjanci szukali małżeństwa m.in. na terenie ogródków działkowych przy Idzikowskiego - do poszukiwań użyto psa tropiącego.

Dziś poszukiwania zaginionego małżeństwa były już prowadzone w całej Warszawie. Wszystkie patrole w stolicy miały posiadać zdjęcia zaginionej pary. Mokotowscy policjanci otrzymali też informację, że Aneta i Adam byli widziani na południu Polski, w jednym z kurortów. "Każdy sygnał jest przez funkcjonariuszy sprawdzany" - zapewniała rzeczniczka mokotowskiej policji asp. Iwona Kijowska.

  • Adam Jagła ma 182 cm wzrostu, sylwetka normalna, włosy krótkie szpakowate, zarost krótki, kuleje na prawą nogę, prawdopodobnie posiada tatuaż na lewym ramieniu. Może posiadać przy sobie kartę bankomatową banku ING lub PKO BP. W dniu zaginięcia ubrany był na sportowo.
  • Aneta Jagła ma 170 cm wzrostu, sylwetka masywna, włosy długie fryzura typu bob, prawdopodobnie posiada tatuaż na lewym ramieniu z wizerunkiem pantera, może nosić okulary korekcyjne. Może posiadać przy sobie kartę bankomatową banku ING lub PKO BP. W dniu zaginięcia ubrana była na sportowo.
Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa II przy ul. Malczewskiego 3/5/7 – nr tel. 47 72 392 50 lub 47 72 392 52, najbliższą jednostką Policji lub całodobowymi numerami 112.

 Źródło: niezalezna.pl, PAP

 

#Adam Jagła #Aneta Jagła #zaginięcie #list

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Michał Kowalczyk
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo