Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

„Tusk i jego zgraja Jaruzeli”. Czarnek podsumował 60 dni władzy: Jedno wielkie zwijanie państwa polskiego. WIDEO

- Miała być obniżka podatków - nie ma. Miałą być kwota wolna od podatku 60 tysiecy - nie ma. Miał być dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców. Miało być co najmniej 1500 złotych do podstawy wynagrodzeń nauczycieli - nie ma. Miał być sprzeciw wobec paktu migracyjnego - nie ma - wymienia w sieci poseł PiS Przemysław Czarnek.

Rząd Donalda Tuska
screen - twitter.com/PremierRP

Nowe nagranie na TikToku opublikował były minister edukacji narodowej Przemysław Czarnek. Poseł Prawa i Sprawiedliwości określa „wszystko to, co Tusk i jego zgraja Jaruzeli spod 13 grudnia od 13 grudnia” jako „jedno wielkie zwijanie państwa polskiego”. - Czego nie rozumiecie? – pyta i podaje przykłady.

- Miała być obniżka podatków - nie ma. Miałą być kwota wolna od podatku 60 tysiecy - nie ma. Miał być dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców. Miało być co najmniej 1500 złotych do podstawy wynagrodzeń nauczycieli - nie ma. Miał być sprzeciw wobec paktu migracyjnego - nie ma

- wymienia.

Dopytując, co jest, wymienia kwestionowanie budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego. - Niemcy im na to nie pozwalają. To Niemcy mają zarabiać na cargo i transporcie lotniczym, nie my - przekonuje Czarnek.

Wskazuje też na wycofywanie się z portu kontenerowego w Świnoujściu czy odejściu od programu Laptop dla Ucznia.

W końcu komentuje nadchodzącą rewolucję, jaką szkołom szykuje obecna minister Barbara Nowacka. Czarnek mówi o procesie „wynaradawiania narodu polskiego”:

@czarnekprzemyslaw 60 dni Tuska - zwijanie Polski. #Czarnek #Tusk #ZwijaniePolski #dc #tiktok @Prawo i Sprawiedliwość ♬ Epic Music(863502) - Draganov89

 Źródło: niezalezna.pl, TikTok

 

#bezprawie Tuska #Przemysław Czarnek #Polska #polityka

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
am
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo