Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
,Dawid Wildstein,
27.11.2013 15:35

Barbarzyństwo Łotyszów

Premier Łotwy podał się do dymisji. Po tym jak 54 osoby zginęły pod gruzami supermarketu w Rydze.

Premier Łotwy podał się do dymisji. Po tym jak 54 osoby zginęły pod gruzami supermarketu w Rydze. Powiedział na konferencji, że jako premier jest odpowiedzialny za stan państwa - a to właśnie słabość tego państwa doprowadziła do śmierci ludzi.

Więc ja, zaniepokojony wydarzeniami, które dzieją się u naszych braci Łotyszy, chciałbym zadać kilka oficjalnych pytań do ich polityków:

Co to za pomysł, żeby premier był odpowiedzialny za stan państwa a nie opozycja?
Co to za idea, żeby rządzący podawali się do dymisji, gdy państwo zawodzi?
Co oni mają z tym wspólnego?
Czemu Łotysze nie chcą żyć normalnie?
Czemu nie zbudują w zamian nowego stadionu?
Czemu premier sądzi, że jest za cokolwiek odpowiedzialny? Przecież jakby ofiary nie poszły na zakupy, to nikt by nie zginął?
Czemu nie odznaczono medalami i nie awansowano tych, którzy zbudowali halę, która się zawaliła?

Przecież mogło być tak dobrze i normalnie. A co będzie jeśli z powodu dymisji premiera zacznie rządzić tam opozycja?

Jednak Michnik nie miał racji, ten wschód to straszny ciemnogród.

Wesprzyj niezależne media

Ten materiał powstał dzięki wsparciu Czytelników. Pomóż nam pisać dalej

AKTUALNE PETYCJE

NAJNOWSZE