Obłuda Piotra Borysa. Wczoraj zaatakował Rachonia, dziś mówi o chamstwie, na które trzeba reagować

- Na chamstwo trzeba reagować zdecydowanie - stwierdził poseł Piotr Borys, który wczoraj przepychał redaktora Michała Rachonia, za to, że ten zaczął zadawać niewygodne pytania. Polityk w absurdalny sposób starał się usprawiedliwić i przekonywał, że jego reakcja była czymś oczywistym.

Piotr Borys zaatakował dziennikarza, który zadawał niewygodne pytania
TVP Info

We wtorek politycy Platformy Obywatelskiej z Donaldem Tuskiem na czele zorganizowali prowokacyjną konferencję pod siedzibą TVP. Wszystko po to, aby ogłosić, że zamierzają powrócić do programów stacji. Korzystając z okazji, do zebranych wyszedł dziennikarz redakcji Michał Rachoń i próbował zadać im pytania dotyczące ich prorosyjskich działań, które ujawnia w serialu dokumentalnym "Reset".  

Okazało się to na tyle niewygodne, że politycy zareagowali agresją. Zaczęli przepychać dziennikarza i słać w jego stronę groźby. Całą sytuację opisujemy w tekstach poniżej:

Kto zachowywał się jak bojówkarz?

Jednym z agresorów był poseł Piotr Borys. Dziś gościł w studiu TVP. Odniósł się do sytuacji. Widzowie nie mieli jednak co liczyć na racjonalne wytłumaczenie sytuacji. - Pan Rachoń zachował się jak bojówkarz i ostatni cham - stwierdził polityk. 

- Myśmy zablokowali pana Rachonia. Ja gram w kosza i przepychałem ciałem nie używając w ogóle rąk

– mówił wręcz z dumą poseł Koalicji Obywatelskiej, choć wczoraj razem z Michałem Kołodziejczakiem wręcz wieszał się na dziennikarzu.

Dodał, że "na chamstwo trzeba trzeba odpowiedzieć zdecydowanie". - Ten bojówkarz nie miał prawa przerwać konferencji premierowi, szefowi Rady Europejskiej. To jest oburzenie całego świata dziennikarskiego - powiedział.

Faktycznie oburzenie jest. Środowisko dziennikarskie bardzo aktywnie komentuje całą sytuacje. Prawie wszyscy są zgodni, że wczorajsze zachowanie polityków nie pozostawia wątpliwości - powrót Donalda Tuska do władzy będzie oznaczał koniec wolnych mediów.

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Michał Rachoń #Platforma Obywatelska

Mateusz Święcicki
Wczytuję ocenę...
Komentarze (260)
Anonim 07.10.2023 20:42
Piotr Borys to jeden z największych durni w PO a do tego prawdę powie jak się pomyli choć i często kłamie nawet jak się pomyli to taki pinczerek Tuska.
Tylko PiS 03.10.2023 18:31
Jeśli usiądę komus na szyi i uduszę nie używając rąk, to nie zabiłem?
zoro 02.10.2023 07:22
Miejmy nadzieję, że p. Piotr po raz kolejny przepadnie w wyborach. Z góry dziękujemy.
Anonim 03.10.2023 18:32
Z tym "p." to gruba przesada.
Matis 27.09.2023 18:57
Zadawanie pytań, to wg głuptaka, przerywanie konferencji. Musimy przegonić tych ludzi z polityki, bo chcieliby żyć na koszt podatników, nie mając nic do zaoferowania.
Zobacz wszystkie »
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo