Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

Telewizja Republika z kontynuacją „Resetu”. Serial Rachonia i Cenckiewicza „Zgoda” startuje już niebawem!

W ciągu najbliższych tygodni Telewizja Republika wystartuje z emisją serialu dokumentalnego "Zgoda", autorstwa Michała Rachonia oraz prof. Sławomira Cenckiewicza. Jest to kolejna część serialu "Reset", emitowanego niegdyś na antenie TVP.

Serial "Zgoda"
@RepublikaTV - twitter.com

"Reset", czyli produkcja, której twórcy - Michał Rachoń i Sławomir Cenckiewicz, zniknęła z witryn internetowych TVP po tym, jak media publiczne zostały bezprawnie przejęte przez obecną koalicję rządzącą. Nic dziwnego. Serial ten ujawnił powiązania rządów PO-PSL z Kremlem. Oczywiście, za każdym razem, pokazywano dokumenty, poświadczające autentyczność omawianych kwestii. 

"Zgoda" - kiedy start?

Twórcy nie spoczęli na laurach, a cenzura nałożona przez obóz Tuska, zmotywowała ich do dalszego działania. Dlatego właśnie, już niebawem (bo jest to kwestia najbliższych tygodni), Telewizja Republika rusza z emisją serialu "Zgoda" - kontynuacji "Resetu".

W mediach społecznościowych opublikowano najnowszą zajawkę, pokazującą Rachonia i Cenckiewicza podczas przygotowywania serialu, a także krótką wypowiedź prezydenta Andrzeja Dudy o tym, że umowa o współpracy polskich służb z rosyjskimi została zawarta „za zgodą pana premiera Donalda Tuska”, a dokumenty w tej sprawie, które widział, są szokujące.


Oglądaj Telewizję Republika na żywo:

 

 Źródło: niezalezna.pl, wirtualnemedia.pl

 

#Telewizja Republika #Polska #media #serial #reset #zgoda

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Anna Zyzek
Wczytuję ocenę...
Wideo