Rząd w tajemnicy przygotowuje przyjęcie masowej fali migrantów » więcej w Gazecie Polskiej! CZYTAJ TERAZ »

Kontynuacja serialu „Reset” w TV Republika. Premiera pierwszego odcinka „Zgody” już za kilka dni! [SZCZEGÓŁY]

Serial dokumentalny "Reset" - demaskujący proces ocieplania przez rząd PO-PSL relacji z putinowską Rosją - był pierwszym, co nowa ekipa rządząca, usunęła z platform TVP, ale jego twórcy profesor Sławomir Cenckiewicz i redaktor Michał Rachoń zapowiadali, że nie poprzestaną w ujawnianiu prawdy o tamtych wydarzeniach. I właśnie pojawiła się długo oczekiwana informacja - Telewizja Republika już wkrótce wyemituje pierwszy odcinek nowej produkcji "Zgoda" - o tej samej tematyce.

Będzie kontynuacja "Resetu"
Zrzut ekranu - twitter.com/@RepublikaTV

Serial dokumentalny "Zgoda", produkcji Telewizji Republika, którego twórcami są profesor Sławomir Cenckiewicz i redaktor Michał Rachoń, podobnie jak „Reset”, będzie obnażał prawdę o ocieplaniu stosunków rządu Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego z Rosją Władimira Putina.

Nowy serial TV Republika - "Zgoda"

W produkcji zostaną pokazane konkretne dokumenty, a także przypomniane wypowiedzi i działania m.in. ówczesnego - a i obecnego - premiera Donalda Tuska, czy jego ministrów - m.in. Radosława Sikorskiego. Serial „Zgoda” ma być emitowana o godzinie 20.00. Choć data premiery pierwszego odcinka nie została jeszcze podana, to najprawdopodobniej stanie się to jeszcze w maju.

Każdy odcinek nowej produkcji TV Republika będzie trwał około 40 minut. Później, jak w przypadku "Resetu", w studiu prowadzona ma być dyskusja na temat materiału przedstawionego przez autorów - red. Rachonia i  prof. Cenckiewicza.

Zajawkę „Zgody” można obejrzeć w mediach społecznościowych Telewizji Republika:

Kontynuację „Resetu” na antenie TV Republika dyrektor programowy stacji Michał Rachoń zapowiadał już w styczniu. Wówczas mówił o trzecim sezonie.

"Trzeci sezon będzie oczywiście o tych samych ludziach, którzy realizowali politykę „dialogu z Rosją taką jaką ona jest” (to cytat z wystąpienia Donalda Tuska jesienią 2007 roku, wielokrotnie powtarzany w ub.r. w TVP - przyp.)"

– stwierdził.

Tusk u władzy, "Reset" zniknął...

Tajemnicą nie jest także, że po grudniowych zmianach w Telewizji Polskiej, serial „Reset” został usunięty m.in. z TVP VOD. Do tego działania odniósł się wówczas drugi z twórców - prof. Sławomir Cenckiewicz.

"Nasza opowieść „resetowa” się nie kończy, dlatego, że ją trzeba - pomimo filmu - uporządkować. Najlepiej uporządkować takie sprawy słowem pisanym, przygotowując książkę, odwołując się do konkretnych cytatów, konkretnych dokumentów, opatrując to jakimś znośnym dla czytelnika aparatem naukowym, by (kiedy te dokumenty już poginą) żebyśmy wiedzieli o czym mówiliśmy i o czym mówimy, i o czym piszemy"

– mówił.


Oglądaj Telewizję Republika na żywo:

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Telewizja Republika #Polska #Rosja #media #film #reset #bezprawie Tuska

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Anna Zyzek
Wczytuję ocenę...
Wideo