Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

Żywy Znak dla Powstania Warszawskiego

Reduta Dobrego Imienia, Narodowe Centrum Kultury przy wsparciu innych instytucji organizuje siódmą już edycję "Żywego Znaku dla Powstania Warszawskiego" w sobotę o godz. 17 - w godzinę "W". "Jak co roku – 1 sierpnia w godzinę +W+ – zbierzemy się na Placu Zamkowym, by uczcić pamięć i heroiczną walkę o niepodległość Warszawskich Powstańców, tworząc wspólnie Żywy Znak – Kotwicę. W tym roku, ze względu na ograniczenia związane ze stanem epidemii, Żywy Znak będzie przygotowany wyłącznie z pomocą wcześniej zarejestrowanych wolontariuszy" - informują organizatorzy.

Kto chce wziąć udział w 7. edycji Żywego Znaku dla Powstania Warszawskiego, nie musi przychodzić na Plac Zamkowy. O godz. 16.50 rozpocznie się transmisja online. Linki do transmisji znajdują się na stronie: https://www.zywyznak.pl/transmisja-online

Wszystkich, którzy chcą do nas dołączyć pod Kolumną Zygmunta, prosimy o założenie maseczek oraz stosowanie się do zasad bezpieczeństwa: zachowania dystansu i dezynfekcji rąk.

- apelują organizatorzy.

W gronie organizatorów i instytucji są m.in. Narodowe Centrum Kultury, Stowarzyszenie Historyczne Polonia Restituta, Fundacja Reduta Dobrego Imienia – Polska Liga Przeciw Zniesławieniom, Fundacja Łączka, Fundacja Służba Niepodległej, Międzynarodowe Forum Bezpieczeństwa, Fundacja Signa Temporum, Warszawska Sztafeta Niepodległości, Stowarzyszenie Koliber Oddział Warszawa, Lite.pl, IBMedia, KorekStudio. Projekt został dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Szczegóły o akcji można znaleźć na stronie: www.zywyznak.pl 

 

 Źródło: pap.pl

 

#Powstanie Warszawskie #Żywy Znak dla Powstania Warszawskiego #Reduta Dobrego Imienia #Narodowe Centrum Kultury

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Wczytuję ocenę...
Wideo