Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Reklama
Koronawirus

Zinedine Zidane zakażony koronawirusem. Kolejny kłopot trenera Realu Madryt

Trener piłkarzy Realu Madryt Zinedine Zidane jest zakażony koronawirusem - poinformował w piątek hiszpański klub. Zgodnie z przepisami szkoleniowiec będzie mógł wrócić do pracy po otrzymaniu dwóch negatywnych wyników testów.

Autor: jm

Ostatnie dni są dla Zidane'a ciężkie. Real odpadł w 1/16 finału Pucharu Hiszpanii po porażce z trzecioligowym UD Alcoyano po dogrywce 1:2 i w mediach pojawia się coraz więcej spekulacji na temat jego zwolnienia. Według dziennikarzy, jego następcą może zostać Raul, ale raczej dopiero za kilka tygodni. "Królewskich" w sobotę czeka wyjazdowy ligowy mecz z Alaves.

Reklama

Zinedine Zidane zakażony koronawirusem

Prowadzące w tabeli Atletico Madryt ma siedem punktów przewagi nad drugim Realem i dziesięć nad Barceloną, a do tego rozegrało jedno spotkanie mniej.

Autor: jm

Źródło: PAP, niezalezna.pl
Reklama