wystawa
„Ojcowie Niepodległości” – wystawa w miastach Podkarpacia
Najpierw ekspozycja prezentująca liderów walki o wolną Polskę w 1918 r., przyjedzie na sanocki rynek, a do końca roku odwiedzi jeszcze kilka miast Podkarpacia. Katarzyna Gajda-Bator z INP w Rzeszowie powiedziała, że jest to jeden z najważniejszych projektów Instytutu Pamięci Narodowej poświęconych upamiętnieniu 100. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.
Olbrychski, Stuhr i Cielecka jako "Kanalie" ?! Kontrowersyjna wystawa znów otwarta
Bogusław Linda, Maciej Stuhr, Magdalena Cielecka, Wojciech Mann i Daniel Olbrychski - między innymi oni znaleźli się na budzącej kontrowersje wystawie "Kanalie", którą można oglądać od 7 do 15 kwietnia w Warszawie. Dzień po wernisażu ekspozycji, wystawę zniszczono. Dziś ponownie można ją zobaczyć na Nowym Świecie.