Warszawa
Zeznaje były podwładny HGW - mówi o kamienicy przy Noakowskiego 16. Dawna szefowa nie będzie zadowolona
<p>Dziś Komisja Weryfikacyjna zajmuje się sprawą reprywatyzacji nieruchomości przy ul. Noakowskiego 16 w Warszawie. Marcin Bajko, były szef Biura Gospodarowania Nieruchomościami stwierdził, że Hanna Gronkiewicz-Waltz prowadziła rozmowy na temat tego budynku już w 2013 roku.</p>
HGW i jej mąż wezwani na świadków. Chodzi o jedną z najgłośniejszych reprywatyzacji w Warszawie
W poniedziałek i wtorek komisja weryfikacyjna zbada reprywatyzację kamienicy przy ul. Noakowskiego 16, do której części w 2003 r. prawo nabył m.in. mąż prezydent stolicy Hanny Gronkiewicz-Waltz. Wraz z mężem została ona wezwana przez komisję na świadka.