USA
Ziobro w USA, sąd nagle przyspiesza. Żurek chce interwencji amerykańskich służb [ZOBACZ]
Sprawa Zbigniewa Ziobry ponownie nabiera tempa. Były minister sprawiedliwości, który po wyjeździe z Węgier znalazł się w Stanach Zjednoczonych - wciąż pozostaje poza zasięgiem polskiej prokuratury. Tymczasem warszawski sąd niespodziewanie przyspieszył termin rozpatrzenia zażalenia dotyczącego jego tymczasowego aresztu, a minister sprawiedliwości Waldemar Żurek zapowiada działania wobec dokumentów umożliwiających Ziobrze wjazd do USA.