rząd
Szopka PO trwa. Partia złoży wniosek o wotum nieufności dla rządu
– Składamy dzisiaj wniosek do laski marszałkowskiej, ponieważ ta sytuacja która miejsce 11 listopada, wszystkie okoliczności związane z Marszem Niepodległości to, co działo się na samym marszu a także co było po nim, w jaki sposób zachowywali się ministrowie rządu Beaty Szydło instruuje i pozwala nam taki wniosek przygotować, opisać i uzasadniać właśnie w ten sposób – poinformował przed chwila przewodniczący PO, Grzegorz Schetyna. – Na ten wniosek o wotum nieufności można tylko wzruszyć ramionami – skwitował Ryszard Terlecki z PiS.