rekonstrukcja rządu
Minister Waszczykowski o dwóch latach w MSZ: Wszystko, co można było zrealizować, zostało zrealizowane
Takie podsumowanie robiliśmy już w listopadzie, w obecności pani premier Beaty Szydło. Wyszło ono bardzo korzystnie. Zadania zostały zrealizowane, przede wszystkim bezpieczeństwo – mamy tysiące żołnierzy amerykańskich, tysiące sprzętu, za kilka miesięcy będziemy mieć bazę antyrakietową w Redzikowie – mówił dziś w Telewizji Republika szef MSZ, Witold Waszczykowski.
Suski o kulisach rekonstrukcji rządu: Jeśli sam premier zwraca się z propozycją, nie mogę mu odmówić
„Pojawiają się w mediach liczne nazwiska, ale poczekajmy na ogłoszenie. Decyzja jeszcze nie została podjęta” - mówił na antenie Telewizji Republika Szef Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów. Poseł Prawa i Sprawiedliwości Marek Suski był gościem Katarzyny Gójskiej w rozmowie „W punkt”.