premier
To było bardzo dobre spotkanie! Premier porozumiał się z Ursulą von der Leyen
Spotkanie z szefową Komisji Europejskiej Ursulą von der Leyen spełniło nasze oczekiwania w ogromnej liczbie spraw. Wszystkie sprawy, które omawialiśmy, były właściwie w pełni zgodne z naszą polityką prowadzoną w Polsce - podkreślił premier Mateusz Morawiecki. - Podczas spotkania pokazałem możliwe dodatkowe źródła dochodów dla budżetów państw członkowskich oraz dodatkowe źródła dochodów dla Unii Europejskiej - dodał szef rządu.
Dulkiewicz po rozmowach z premierem. Obie strony skomentowały przebieg
Rozmowa premiera Mateusza Morawieckiego z prezydent Gdańska Aleksandrą Dulkiewicz odbyła się w atmosferze rzetelnej troski o miejsca pamięci historycznej. Poruszono temat Westerplatte oraz Europejskiego Centrum Solidarności - poinformował dziś rzecznik rządu Piotr Mueller. Swoją wersję spotkania przedstawiła również sama prezydent Gdańska.