piłka nożna
Jacek Bąk apeluje przed meczem Polaków z Anglikami: „Niektórzy już nas skazali"
Jacek Bąk uważa, że nie ma co rozmyślać, kogo zabraknie w środę w meczu Biało-czerwonych z Anglią w eliminacjach mistrzostw świata, a trzeba się skupić na samym spotkaniu. „Przestańmy panikować. Przecież nie będziemy grali o dwóch, czy trzech zawodników mniej” – podkreślił były reprezentant Polski. Na Wembley zabraknie między innymi kontuzjowanego Roberta Lewandowskiego. "Odnoszę wrażenie, że niektórzy już nas skazali, że dostaniemy tam "piątkę", albo "siódemkę". Bez przesady. Trzeba wyjść na boisko i grać, a nie myśleć, kogo nie ma" - dodaje Bąk.
Lewandowski nie jest wieczny. "Młodsi muszą w przyszłości zająć jego miejsce" - mówi Robert Warzycha
„Musimy się powoli przyzwyczajać do tego, że Robert Lewandowski nie będzie grał w kadrze wiecznie. Młodsi muszą w przyszłości zająć jego miejsce” – powiedział były piłkarz reprezentacji Polski Robert Warzycha o nieobecności napastnika w środowym meczu z Anglią.
Na Jerzego Brzęczka wylałoby się wiadro pomyj. Artur Wichniarek ocenił wygraną Polaków z Andorą
Biało-czerwoni pokonali Andorę 3:0 i w dwóch spotkaniach eliminacji mistrzostw świata zdobyli cztery punkty. Styl gry piłkarskiej reprezentacji Polski nie zrobił jednak dobrego wrażenia na Arturze Wichniarku. "Gdyby tak zagrała kadra prowadzona przez Jerzego Brzęczka, wylałoby się na niego wielkie wiadro pomyj" - komentuje na łamach "Przeglądu Sportowego" Wichniarek.