Iga Świątek
Iga Świątek zagra o awans do ćwierćfinału wielkoszlemowego US Open z Belindą Bencic
Iga Świątek w poniedziałek zmierzy się ze Szwajcarką Belindą Bencic, mistrzynią olimpijską z Tokio, w 1/8 finału turnieju US Open. Tenisistka z Raszyna ma szansę na trzeci w karierze awans do "ósemki" w wielkoszlemowej rywalizacji.
Jak nie idzie, to nie idzie. Iga Świątek i Łukasz Kubot żegnają się z Tokio 2020
Para Iga Świątek - Łukasz Kubot nie przywiezie olimpijskiego medalu w tenisowym mikście. Do strefy medalowej awansowali ich dzisiejsi pogromcy, Asłan Karacjew i Jelena Wesnina. Była to ostatnia szansa na "tenisowy" medal dla Polski na tych igrzyskach. Niestety rosyjska para zgasiła nasze medalowe nadzieje, wygrywając w dwóch setach - 6-4, 6-4.