Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Sport

Kto wygra Turniej Czterech Skoczni? Były skoczek nie ma wątpliwości!

Należy do światowych prekursorów stylu V w skokach narciarskich i jest jego polskim pionierem. Burmistrz Szklarskiej Poręby Mirosław Graf wciąż interesuje się skokami narciarskimi i typuje, kto zwycięży w nadchodzącym Turnieju Czterech Skoczni. Prognoza może być tylko jedna - wygra Kamil Stoch.

Autor: redakcja

"Trzeba poważnie brać pod uwagę Japończyka Ryoyu Kobayashiego, chyba że przerwa świąteczna lekko go rozregulowała. Zapewne będą mocni Norwegowie Johann Andre Forfang i Robert Johansson oraz Niemcy z Karlem Geigerem i Andreasem Wellingerem na czele"

– dodał.

Na pytanie, którego zawodnika uważa za najlepszego pod względem stylu, odpowiedział:

"Znowu postawię na Kamila, a poza nim pięknie skaczą wszyscy Norwegowie, Kobayashi, Dawid Kubacki i starszy ze słoweńskich braci Prevców – Peter".

Graf, który w niedawnych wyborach samorządowych po raz drugi został burmistrzem Szklarskiej Poręby, jest gorącym orędownikiem udziału Karkonoszy w organizacji imprez najwyższej rangi.

"Na Polanie Jakuszyckiej w Szklarskiej Porębie powstaje ośrodek, który – mam nadzieję – okaże się najlepszy na świecie. Jestem przekonany, że wspólnie z Czechami i Niemcami moglibyśmy się ubiegać nawet o organizację zimowych igrzysk olimpijskich"

– dodał burmistrz Mirosław Graf.

 

Autor: redakcja

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Wesprzyj niezależne media

W czasach ataków na wolność słowa i niezależność dziennikarską, Twoje wsparcie jest kluczowe. Pomóż nam zachować niezależność i kontynuować rzetelne informowanie.

* Pola wymagane