Zdjęcie pomnika w Kołobrzegu:
twitter.com/l_dobrzynski
Na pomniku Wdzięczności Armii Czerwonej w Szczecinie ktoś domalował kolejne nowe "wyzwolone" przez Rosjan miasto. Obok Kołobrzegu w 1945 r. stał się nim opanowany w 2014 r.
Autor: JW
Autor: JW
Ten materiał powstał dzięki wsparciu Czytelników. Pomóż nam pisać dalej
My, świadomi obywatele Rzeczypospolitej Polskiej, uznający praworządność za fundament wspólnoty, wzywamy do podjęcia działań w obronie niezależności Trybunału Konstytucyjnego – jednego z najważniejszych filarów państwa prawa.