Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Polska

​Tani chwyt Palikota

Twój Ruch ucieka się do najtańszych chwytów przed wyborami do Europarlamentu. Z partii Janusza Palikota wystartuje bowiem trójka Kwaśniewskich.  

Autor:

Twój Ruch ucieka się do najtańszych chwytów przed wyborami do Europarlamentu. Z partii Janusza Palikota wystartuje bowiem trójka Kwaśniewskich.
 
Aleksander Kwaśniewski wystartuje na Podkarpaciu, a Jolanta w okręgu Warmii i Mazur oraz Podlasia – pisze Fakt.pl. Jest to tylko tani chwyt, gdyż „Kwaśniewscy” to nie były prezydent RP wraz z małżonką. Nie są nawet z nimi spokrewnieni. W województwie kujawsko-pomorskim będzie startował Jacek Kwaśniewski.
 
Poseł Twojego Ruchu Sławomir Kopyciński tłumaczy, że „Kwaśniewscy” nie zostali wystawieni ze względu na nazwisko. - Nasi kandydaci są dobrze przygotowani – mówi „Faktowi” poseł.
 
Były prezydent nie jest zachwycony tym startem. - Mam nadzieję, że to nie jest kalkulacja polityczna Palikota, który stawiając na znane nazwisko liczy na zdobycie głosów – mówił Aleksander Kwaśniewski w rozmowie z „Super Expressem”.

Autor:

Źródło: niezalezna.pl,fakt.pl

NAJNOWSZE Polska