Ruda WRON-a rozdrażniona » czytaj więcej w Gazecie Polskiej! Więcej »

Taka forma uwielbienia? Hołowni w Sejmie już śpiewają piosenki. Mamy WIDEO

Dziennikarz Niezalezna.pl był dziś świadkiem - co najmniej - niecodziennej sytuacji, do której doszło w Sejmie. Grupa dzieci pod przewodnictwem dwóch ognistych prowadzących zaśpiewała dla Szymona Hołowni piosenkę o walce o wolność...

Szymon Hołownia
Tomasz Jędrzejowski - Gazeta Polska

Do występu w Sejmie doszło dziś. Na wideo, które otrzymał portal niezalezna.pl widzimy, jak przed schodami Sejmu śpiewa grupa około 30 dzieci. Nie ma wątpliwości, że koncert jest prezentem dla marszałka Szymona Hołowni.

- Wreszcie się podniosę, wezmę moich ludzi i razem odnajdziemy nasz prawdziwy dom. Przekroczymy rzekę, czy słyszysz głos wolności? Woła gdzieś z oddali, że musimy przetrwać to - śpiewają dzieci tekst, który z oryginału (Cynthia Erivo - Stand Up) na j. polski przetłumaczyło Studio Accantus.

Choć chór dawał z siebie bardzo dużo, na nagraniu widać, jak jedna z prowadzących grupę zachęca ich do tego, aby przyłożyły się bardziej. 

Co przedstawienie miało na celu? Czy lider Polski 2050 tak się wykazał w walce o wolność, że zasłużył na tego typu wyraz uwielbienia? I pozostaje pytanie, co na to rodzice występujących dzieci...

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Szymon Hołownia #Sejm

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo