Prezydent Karol Nawrocki, który od poniedziałkowego wieczora przebywa z wizytą w Ankarze, we wtorek spotka się z prezydentem Turcji Recepem Tayyipem Erdoganem, z którym porozmawia m.in. o szczycie NATO czy uczestnictwie Polski w grupie G20.
Nawrocki rozpoczął dzień od wizyty w Mauzoleum Ataturka, gdzie odbyła się ceremonia złożenia wieńca.
Zgodnie z tureckim protokołem państwowym wszystkie delegacje zagraniczne i krajowe w Mauzoleum Mustafy Kemala Atatürka składają wieńce w barwach flagi Turcji – czerwono–białej.
– informuje Kancelaria Prezydenta RP.