Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Polityka

Tusk chce "załatwiać" kasę z Europy - z dnia na dzień... ZOBACZ MEMY

Donald Tusk chce "załatwiać" pieniądze europejskie. Twierdzi, że potrzebuje do tego jednego dnia, tylko trzeba... pozwolić dojść mu do władzy. Kiedy był w Brukseli, nie wykazywał takiej skuteczności.

Autor: mk

- Jeśli zmienilibyśmy władzę, a ja miałbym na coś wpływ, to pieniądze europejskie jestem w stanie załatwić z dnia na dzień - powiedział w piątek lider PO Donald Tusk. Pozostaje zadać pytanie, co załatwił dla Polski, gdy był na prominentnym stanowisku w Brukseli. 

Z tej wypowiedzi musiały zrodzić się memy...

Więcej memów - politycznych i nie tylko - znajdziecie w naszym dziale "Humor". KLIKNIJ TUTAJ i baw się dobrze!

Autor: mk

Źródło: niezalezna.pl

Wesprzyj niezależne media

W czasach ataków na wolność słowa i niezależność dziennikarską, Twoje wsparcie jest kluczowe. Pomóż nam zachować niezależność i kontynuować rzetelne informowanie.

* Pola wymagane