Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
,Piotr Nisztor,
21.01.2017 13:23

​Darmowe wycieczki i bilety

Warto się przyjrzeć temu, którzy dziennikarze (szczególnie ekonomiczni) korzystali z wyjazdów lub biletów np.

Warto się przyjrzeć temu, którzy dziennikarze (szczególnie ekonomiczni) korzystali z wyjazdów lub biletów np. na wydarzenia sportowe sponsorowane za PO-PSL przez spółki skarbu państwa. Gdyby przejrzeć zdjęcia osób, które bywały w lożach tych przedsiębiorstw na meczach piłkarskich przy ul. Łazienkowskiej w Warszawie lub na Stadionie Narodowym, to okaże się, że bardzo chętnie zapraszani byli tam dziennikarze (często z partnerkami życiowymi lub dziećmi). Z tego tytułu nie ponosili żadnych kosztów związanych z zakupem biletów. W końcu po co wydawać blisko 1000 zł, skoro zaprzyjaźniony prezes zaprasza i finansuje, a do tego doda jakiś gadżecik? Może więc warto sporządzić listę dziennikarzy, którzy za poprzednich rządów korzystali z tych przywilejów. Ciekawe, czy to te same osoby, które dziś tak bezpardonowo krytykują posunięcia obecnego rządu? Przypadek?

Wesprzyj niezależne media

Ten materiał powstał dzięki wsparciu Czytelników. Pomóż nam pisać dalej

AKTUALNE PETYCJE

NAJNOWSZE