Kulejący Olbrychski śpiewa o Polsce. Reakcja internautów jednoznaczna. WIDEO

Słynący z antyrządowych poglądów Daniel Olbrychski postanowił połączyć siły z wokalistą młodego pokolenia Krzysztofem Zalewskim i wystąpić w klipie do najnowszej piosenki muzyka pt. "Polsko".

screen YouTube
Słynący z antyrządowych poglądów Daniel Olbrychski postanowił połączyć siły z wokalistą młodego pokolenia Krzysztofem Zalewskim i wystąpić w klipie do najnowszej piosenki muzyka pt. "Polsko". I choć autor utworu odżegnuje się od politycznych powiązań, to zarówno tekst, jak i dobór "bohatera" wideoklipu mówią same za siebie. Fani Krzysztofa Zalewskiego nie kryją rozczarowania: - Piosenka w połączeniu z tą osobą nabiera niestety politycznego wydźwięku... A szkoda, bo to jedna z moich ulubionych Krzysztofa - napisała jedna z internautek pod filmikiem z teledyskiem.


Krzysztof Zalewski, zwycięzca drugiej edycji programu "Idol", znany również pod Pseudonimem "Zalef" postanowił napisać i zaśpiewać piosenkę o Polsce (jak niegdyś uczynił to Grzegorz Ciechowski, z którego piosenką już jest porównywany utwór Zalewskiego):
 

Zazwyczaj piszę o sobie. Rozliczam się ze swoją przeszłością, piszę o sercowych rozterkach albo sposobach na zmianę samopoczucia. Tym razem poniekąd również piszę o sobie (ze wsparciem Michała Wiraszki), bo przecież Polska to również ja. Piosenka jest reakcją na tumult w telewizorach i za oknami. Nikogo nie namawiam do zmiany poglądów, po prostu wyśpiewuję swoje. 

- przekonuje artysta, odżegnując się od jakichkolwiek politycznych powiązań.

Czujni internauci wytknęli mu jednak, że tekst utworu w połączeniu z postacią występującego w klipie Daniela Olbrychskiego sprawiają, że piosence daleko od apolityczności:

Piosenka w połączeniu z tą osobą nabiera niestety politycznego wydźwięku... A szkoda, bo to jedna z moich ulubionych Krzysztofa 

- napisała jedna z fanek muzyka pod filmikiem z teledyskiem.

Nie zabrakło także kąśliwych komentarzy co do "chwiejnego kroku" aktora występującego w teledysku oraz jego politycznego zaanagażowania:

Dziadek Olbrychski w przerwie chodzenia na marsze Kod-u znalazł czas na udział w nagraniu :)

- zakpił jeden z internautów.

Pozostałe komentarze również nie pozostawiają złudzeń, co do tego, że zaangażowanie Daniela Olbrychskiego do klipu promującego skądinąd niezłą piosenkę, okazało się fatalnym pomysłem:


(Screen YouTube)

WIDEO:
CZYTAJ WIĘCEJ: Olbrychski wściekły, poszło o Smoleńsk. Przerwał próbę i nie chce grać w spektaklu

 

Źródło: niezalezna.pl

#Olbrychski #KOD #Zalewski #Polsko #Ciechowski

MJ
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo