Szwedzi oszaleli. Gwałciciel 14-latki skazany na grzywnę! Bo Abdul nie rozumiał słowa „nie”

  

Abdul - imigrant pochodzący z Iraku - zgwałcił 14-letnią dziewczynkę. Został jednak potraktowany wyjątkowo łagodnie przez sąd w Szwecji. Oburza nie tylko wysokość „kary”, ale również uzasadnienie absurdalnego wyroku. Orzeczono, że okolicznością łagodzącą jest, iż zwyrodnialec nie rozumiał słowa „nie” wypowiedzianego przez ofiarę.

O niedorzecznych rozstrzygnięciach wymiaru sprawiedliwości wobec imigrantów przebywających w Szwecji informowaliśmy już kilka razy. Pisaliśmy chociażby o Syryjczyku imieniem Mohammed, którego skazano na dwa miesiące więzienia za gwałt na 13-latce. Ale są jeszcze drastyczniejsze przykłady...

CZYTAJ WIĘCEJ: Kulturowe ubogacanie w natarciu. „Uchodźcy” zgwałcili, dano im… odszkodowanie


Mamy kolejny dowód na absurdy poprawności politycznej. Tym razem w Królewskim Sądzie w Hovrätten w zachodniej Szwecji.

W październiku zeszłego roku imigrant Abdul zgwałcił 14-latkę w mieszkaniu w Göeteborgu. Do tej pory nie wiadomo, dlaczego dziewczynka tam przebywała. Irakijczyk całe dramatyczne zdarzenie nagrał. Mało tego - filmem szantażował rodzinę poszkodowanej. Najbliżsi nastolatki zdecydowali się w końcu złożyć pozew.

Sąd uznał, że Irakijczyk nie rozumiał, że dziewczyna nie chciała zbliżenia, choć na ujawnionym filmie wyraźnie widać było i słychać, że dziewczynka mówiła „nie”, a także broniła się. Według sądu Abdul mógł tego nie rozumieć.

Oprócz tego, imigrant ma zespół ADHD, co sąd uznał za okoliczność łagodzącą, bo przez to mógł nie rozumieć odmowy. Abdul musi zapłacić jedynie 60 tysięcy koron i zostanie objęty programem terapeutycznym.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: polsatnews.pl
Tagi

Wczytuję komentarze...

Przestańmy się w końcu bać, to nasze miasta! Prof. Nalaskowski dziś o 22.30 w Wywiadzie z chuliganem

zdjęcie ilustracyjne / Fot. archiwum Aleksandra Nalaskowskiego

  

To kolejny po Zofii Klepackiej sportowiec, który przeciwstawił się inwazji LGBT. Prof. Aleksander Nalaskowski jako ciężarowiec był rekordzistą Polski w podrzucie, a potem trenerem jazdy konnej. - Dzięki mojej sprawie policzyliśmy się. Jest nas naprawdę dużo. Przestańmy się w końcu bać. Nie można mówić, że król ma piękne szaty, jak jest nagi. Mówmy jasno: to jest nienormalne, my tego nie chcemy, nie pozwalamy, to są nasze miasta – powiedział w „Wywiadzie z chuliganem” Piotra Lisiewicza. Premiera 50-minutowej rozmowy o historii życia profesora, którego felieton zelektryzował Polskę, dziś o 22.30 w Telewizji Republika.

- Pokazaliśmy politycznej poprawności granicę, za którą jest społeczny gniew. Scenariusz, który spełnił się w wielu państwach zachodnich, został przez to przyhamowany. Nie przez felieton, bo przecież wszyscy tak myślą, jak ja napisałem. Tak naprawdę bohaterem nie jest Nalaskowski, tylko ci, przeciwstawili się zawieszeniu mnie na Uniwersytecie, te 32 tysiące osób, które podpisały się z imienia i nazwiska, że nie godzą się na kneblowanie wolności słowa

– tak profesor podziękował tym, którzy go poparli, w wyniku czego rektor przywrócił go do pracy na Uniwersytecie Toruńskim.

Pytany o to, czy naruszył „godność profesora” i zasłużył na karę, odpowiedział:

- Czy gdyby powiedział to chłop, to Kosiniak-Kamysz stwierdziłby, że zawieszamy go na jego polu? A gdyby powiedział to maszynista, to mu za karę przyspawamy parowóz do szyn? A profesorowi nie wolno, bo okazuje się że ja uderzam w jakąś godność.  A na pytam, czy godne są plagiaty, za które nikt nigdy nie wyleciał z pracy, a nawet nie odebrano stopni naukowych? Czy godne profesora jest bycie wieloletnim współpracownikiem SB? Czy godne profesora jest pisanie analiz na Zachód, w których fałszuje się wyniki badań?

„Wywiad z chuliganem” jest koprodukcją Radia Poznań i Telewizji Republika. W radiu słuchać można go w każdą sobotę o 16.00, telewizyjna premiera w Republice w niedzielę o 22.30.
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalena.pl
Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl