Szaleństwo posłów Platformy. Wiadomo już kto uderzył M. Suskiego NOWY FILM

Pojawiają się kolejne dowody na skandaliczne prowokacje posłów Platformy Obywatelskiej. Z premedytacją aranżują sytuacje, w których dochodzi do przepychanek. Są wręcz nabuzowani agresją.

facebook.com/borys.piotr
Pojawiają się kolejne dowody na skandaliczne prowokacje posłów Platformy Obywatelskiej. Z premedytacją aranżują sytuacje, w których dochodzi do przepychanek. Są wręcz nabuzowani agresją. W mediach społecznościowych opublikowano też nowy filmik, lepszej jakości i doskonale na nim widać kto uderzył posła PiS Marka Suskiego.

Dzisiaj już informowaliśmy o ataku na polityka PiS, do którego doszło na sejmowym korytarzu. Poprzednie nagranie było jednak dość kiepskiej jakość i trwało bardzo krótko. Pojawiło się nowe - wyraźnie wskazujące o szaleństwie posłów PO. Bryluje Sławomir Nitras, którego agresja jest przerażająca, ale to co zrobił jego partyjny kolega przechodzi wszelkie pojęcie.

"Podczas wczorajszych obrad Sejmu doszło do ataku fizycznego na posła Marka Suskiego z Prawa i Sprawiedliwości. Na początku wydawało się, że za atakiem stał Michał Szczerba z klubu PO. Jednak materiał wideo, do którego udało nam się dotrzeć rzuca nowe światło na sprawę, wskazując, że może być to poseł Paweł Olszewski – co ciekawe z tej samej partii" - informuje tvp.info


Na nagraniu widać jednak nie tylko atak na posła PiS. Ale również wrzaski polityków Platformy i prowokacje wobec Straży Marszałkowskiej.

W ostatniej scenie można zaobserwować znanych posłów PO Nitrasa, Sławomira Neumanna, Andrzeja Halickiego i mocno pobudzoną Agnieszkę Pomaskę.

OBEJRZYJ WIDEO - TO SĄ POSŁOWIE PLATFORMY

 

Źródło: TVP Info,niezalezna.pl,facebook

#Platforma Obywatelska #Sejm #opozycja

gb
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo