Jarosław Jóźwiak wciąż otrzymuje pensję z ratusza

  

Jarosław Jóźwiak dwa miesiące temu został zwolniony ze stanowiska wiceprezydenta Warszawy. Jednak praca na dwóch innych stanowiskach daje mu miesięczny dochód w wysokości 7 000 zł. To podwojona średnia zarobków w stolicy.

Jóźwiak jako przedstawiciel miasta stołecznego Warszawy w radzie nadzorczej spółki CORP sp. z o. o. otrzymuje wynagrodzenie w wysokości 3.454,58 zł brutto.
Jest on również członkiem rady nadzorczej Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A., gdzie jego wynagrodzenie wynosi 3.454,58 zł brutto.

Jak podaje portal telewizjarepublika.pl kontrowersje dotyczące zarobków Jarosława Jóźwiaka zaczęły się jeszcze gdy piastował urząd wiceprezydenta stolicy. Jego podstawowa pensja wynosiła wtedy dwa razy więcej niż Hanny Gronkiewicz-Waltz, która zarabia 12 000 zł miesięcznie.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: telewizjarepublika.pl,niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Strzelanina w USA. Nie żyją co najmniej dwie osoby

/ twitter.com/screenshot/@MariettaDaviz

  

Co najmniej dwie osoby zginęły w strzelaninie, do jakiej doszło dzisiaj na terenie browaru w amerykańskim mieście Milwaukee - podały lokalne media. Jedna z gazet poinformowała nawet o siedmiu zabitych.

Na razie władze nie potwierdziły informacji lokalnych mediów o ofiarach. Policja poinformowała jedynie o "krytycznym zdarzeniu" w pobliżu firmy Molson Coors, w której pracuje ok. 1400 osób.

Stacje telewizyjne ABC i NBC poinformowały, że browar otoczyły silnie uzbrojone oddziały specjalnych jednostek policji.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, pap

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts