Niezwykły prezent od Polaków dla Toma Hanksa

Hollywoodzki aktor Tom Hanks publikował ostatnio zdjęcia z polskim „maluchem”.

Wikimedia Commons/Angela George
Hollywoodzki aktor Tom Hanks publikował ostatnio zdjęcia z polskim „maluchem”. Mieszkańcy Bielska-Białej wpadli na pomysł jak zrobić amerykańskiej gwieździe niespodziankę i przy okazji wypromować miasto. Trwa zbiórka pieniędzy na Fiata 126p dla Hanksa.

„Jestem podekscytowany moim nowym samochodem!" - pisał Tom Hanks i opublikował na Instagramie zdjęcie z czerwonym Fiatem 126p czyli popularnym niegdyś "maluchem". Aktor znany m.in. z takich filmów jak „Forrest Gump” czy „Szeregowiec Ryan” jest dwukrotnym zdobywcą Oscara. 

Fiat 126p, przy którym stał Tom Hanks jest na węgierskich tablicach rejestracyjnych. Fotografia została prawdopodobnie wykonana kiedy aktor przebywał w Budapeszcie, gdzie kręcono zdjęcia do jego najnowszego filmu 'Inferno'.
 


Mieszkańcy Bielska-Białej – miasta gdzie był produkowany ten model auta – postanowili zrobić niespodziankę aktorowi. Chcą kupić mu „malucha”. Samochód ma być sprawny, by Hanks mógł nim jeździć. Trwa zbiórka pieniędzy na ten cel.

Kupione i wyremontowane auto ma wyglądać tak, by mówiło jak najwięcej o historii miasta. PO jednej stronie ma znajdować się dawne zdjęcie Bielska-Białej z drugiej – współczesne. Organizatorzy uważają, że za tym samochodem obejrzy się każdy.

Do auta dołączona będzie pamiątkowa księga, gdzie będą mogli wpisać się wszyscy darczyńcy.
 
Auto ma zostać przetransportowane do Los Angeles. Jeśli okazałoby się, że Tom Hanks ma jakąś posiadłość w Europie, to samochód zostanie dostarczony osobiście. Organizatorzy mają nadzieję, że w ten sposób zachęcą aktora do odwiedzenia Bielska-Białej.

 

Źródło: polsatnews.pl,niezalezna.pl

#Tom Hanks #Polska #Bielsko-Biała #prezent #Los Angeles

mg
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo