Niezwykły prezent od Polaków dla Toma Hanksa

  

Hollywoodzki aktor Tom Hanks publikował ostatnio zdjęcia z polskim „maluchem”. Mieszkańcy Bielska-Białej wpadli na pomysł jak zrobić amerykańskiej gwieździe niespodziankę i przy okazji wypromować miasto. Trwa zbiórka pieniędzy na Fiata 126p dla Hanksa.

„Jestem podekscytowany moim nowym samochodem!" - pisał Tom Hanks i opublikował na Instagramie zdjęcie z czerwonym Fiatem 126p czyli popularnym niegdyś "maluchem". Aktor znany m.in. z takich filmów jak „Forrest Gump” czy „Szeregowiec Ryan” jest dwukrotnym zdobywcą Oscara. 

Fiat 126p, przy którym stał Tom Hanks jest na węgierskich tablicach rejestracyjnych. Fotografia została prawdopodobnie wykonana kiedy aktor przebywał w Budapeszcie, gdzie kręcono zdjęcia do jego najnowszego filmu 'Inferno'.
 


Mieszkańcy Bielska-Białej – miasta gdzie był produkowany ten model auta – postanowili zrobić niespodziankę aktorowi. Chcą kupić mu „malucha”. Samochód ma być sprawny, by Hanks mógł nim jeździć. Trwa zbiórka pieniędzy na ten cel.

Kupione i wyremontowane auto ma wyglądać tak, by mówiło jak najwięcej o historii miasta. PO jednej stronie ma znajdować się dawne zdjęcie Bielska-Białej z drugiej – współczesne. Organizatorzy uważają, że za tym samochodem obejrzy się każdy.

Do auta dołączona będzie pamiątkowa księga, gdzie będą mogli wpisać się wszyscy darczyńcy.
 
Auto ma zostać przetransportowane do Los Angeles. Jeśli okazałoby się, że Tom Hanks ma jakąś posiadłość w Europie, to samochód zostanie dostarczony osobiście. Organizatorzy mają nadzieję, że w ten sposób zachęcą aktora do odwiedzenia Bielska-Białej.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: polsatnews.pl,niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Polacy oblegają infolinię ws. koronawirusa. Konsultanci odebrali 1700 połączeń

/ Twitter/@MZ_GOV_PL

  

Konsultanci Telefonicznej Informacji Pacjenta, infolinii NFZ, od środy do południa w czwartek odebrali 1700 połączeń - podało dyrektor biura komunikacji społecznej NFZ Sylwia Wądrzyk.

Pod bezpłatnym numerem 800-190-590 można uzyskać niezbędne informacje dotyczące postępowania w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem. Z konsultantami można połączyć się przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Telefoniczną Informację Pacjenta obsługuje jednoczasowo ponad 100 konsultantów.

- Rozmowę z konsultantem można też wcześniej zamówić w dogodnej dla nas porze. Do dyspozycji pacjentów jest również czat z konsultantem, a także wideo rozmowa z tłumaczem języka migowego

- przypomniała dyrektor.

Zaznaczyła też, że dzwoniący najczęściej pytali o to, co mają zrobić osoby wracające z krajów wysokiego ryzyka, jak postąpić po powrocie z północnych Włoch, gdy występują objawy chorobowe, gdzie znaleźć placówkę, w której można się zbadać, jak się zabezpieczyć przed koronawirusem, jakie metody zapobiegania zakażeniu można stosować, ile trwa okres wylęgania wirusa oraz czy można wyjechać za granicę do krajów wysokiego ryzyka.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts