Niemcy chyba oszaleli! Tatuaż ma ochronić kobiety przed gwałtem

Od pamiętnego sylwestra w Kolonii w Niemczech regularnie doc

Wikimedia Commons/ABZ Private School
Od pamiętnego sylwestra w Kolonii w Niemczech regularnie dochodzi do molestowania seksualnego kobiet. „Uchodźcy” niejednokrotnie rzucali się również na dzieci, by zaspokoić swoje potrzeby. Miejscem, gdzie bezpieczeństwo Niemek jest szczególnie narażone, są baseny. Teraz ochronę mają zagwarantować kobietom... naklejane tatuaże z napisem „NO!” (Nie!), które mają być rozdawane na kąpieliskach.

W Niemczech niemalże nie ma dnia, by jakiś uchodźca nie dopuszczał się czynów seksualnych w stosunku do kobiet czy dzieci. Młode kobiety i dziewczynki czy nawet chłopcy są obmacywani przez nich najczęściej w basenach.

Po kilku atakach na tle seksualnym w odkrytym basenie w Kirchheim w powiecie Esslingen tamtejsze władze zatrudniły prywatnych ochroniarzy. Uspokajają, że liczba „uciążliwości” nie wzrosła, oraz że molestowanie zawsze miało miejsce.

Nie ma żadnych nieprawidłowości

– powiedział Joachim Heuser z niemieckiego towarzystwa do spraw kąpieli.

Niemieckie MSW przekonuje, że liczba odnotowanych ataków na tle seksualnym w basenach nie zmieniła się znacząco w ciągu ostatnich pięciu lat.
 
Problem jednak istnieje. Dlatego wymyślono rozwiązanie: naklejany, zmywalny tatuaż z napisem „NIE!” ma chronić przed napaściami seksualnymi. Ma on się pojawić na basenach w powiecie Jezioro Bodeńskie - podaje welt.de.
 

 

Źródło: Welt.de,niezalezna.pl

#uchodźcy #gwałt #Niemcy #tatuaż

mg
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo