Żona Daniela Olbrychskiego podobnie jak on, może stracić prawo jazdy. Krystyna Demska-Olbrychska potrąciła na pasach starszą kobietę żali się teraz tabloidom, że jeśli dojdzie do odebrania jej prawa jazdy, nie będzie jej stać na taksówki.

Daniel Olbrychski stracił prawo jazdy za prowadzenie pod wpływem alkoholu. Sąd Rejonowy w Grodzisku Mazowieckim skazał go na 10 tysięcy złotych grzywny oraz 3-letni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Od tego czasu wozi go żona, przynajmniej powinna. W prasie pojawiło się zdjęcie aktora poruszającego się na skuterze. Jak informuje „Fakt” Krystyna Demska-Olbrychska potrąciła na pasach starszą kobietę. Osiemdziesięciolatka trafiła do szpitala.

Pytana o to, co zrobi, jeśli odebrane zostanie jej prawo jazdy Krystyna Demska-Olbrychska kategorycznie stwierdza, że taksówki nie wchodzą w grę, ponieważ jak twierdzi... Olbrychskich nie byłoby na nie stać.

- To byłaby dla nas tragedia, bo samochód umożliwia nam pracę. Wydawać by się mogło, że w takiej sytuacji najlepszym wyjściem będzie przemieszczanie się taksówkami, ale to nie wchodzi w grę. Na taksówki, jak się mieszka dwadzieścia parę kilometrów od miasta, to się nie zarobi. Nie ma takiej możliwości – mówi w rozmowie z „Super Expressem” przerażona Krystyna Demska-Olbrychska.