Makabra w studiu TVP! Iluzjonista przebił gwoździem dłoń dziennikarki WIDEO

  

Marzena Rogalska chciała spróbować magicznej sztuczki "na sobie" w trwającym na żywo "Programie na śniadanie" w TVP2. Niestety iluzjonista popełnił błąd i jej dłoń została przebita prawdziwym gwoździem. W studiu Rogalska krzyknęła i wiła się z bólu, a iluzjonista na wizji przeprosił za pomyłkę. Współprowadzący program Tomasz Kammel powiedział po przerwie, że Marzenie Rogalskiej opatrywana jest ręka i sam poprowadził program dalej.

Kliknij i zobacz pomyłkę iluzjonisty:
Zraniona dziennikarka napisała na Facebooku:

Dziękuję Wam za wsparcie. Jestem, żyje. Wszystko będzie dobrze.


Jak sprawdził portal Niezalezna.pl - iluzjonista Pan Ząbek, który przebił dłoń gwoździem dziennikarce, robi także... pokazy dla dzieci. Na swojej stronie internetowej pisze:


"Urodziny, imieniny, świadectwo z czerwonym paskiem, bar mitzvah, komunia, pierwszy stały ząb? Każda okazja jest dobra, aby przenieść się do cyrkowego świata iluzji przez nieograniczoną wyobraźnię dziecka. Komik, iluzjonista i kaskader w jednej osobie – Pan Ząbek – przygotowany jest do występów w każdych warunkach, w dowolnej formie czasoprzestrzennej".

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

W najbliższą niedzielę nie zrobimy zakupów

zdjęcie ilustracyjne / Markus Spiske; pixabay.com / Creative Commons CC0

  

W niedzielę, 20 października sklepy będą zamknięte. Otwarte mogą być tylko placówki, w których za ladą staną ich właściciele. W tym miesiącu handlowa niedziela przypadnie 27 października.

Ustawa o ograniczeniu handlu w niedziele i święta weszła w życie 1 marca 2018 roku. Zgodnie z nią handel w niedziele w tym roku jest dozwolony w jedną niedzielę w miesiącu - ostatnią, a także w dwie kolejne niedziele poprzedzające Boże Narodzenie i w niedzielę przed Wielkanocą.

Od 2020 r. zakaz handlu nie będzie obowiązywał jedynie w ostatnią niedzielę stycznia, kwietnia, czerwca i sierpnia, a także w dwie kolejne niedziele poprzedzające Boże Narodzenie i w niedzielę przed Wielkanocą.

Ustawa przewiduje katalog 32 wyłączeń. Zakaz nie obowiązuje m.in. w cukierniach, lodziarniach, na stacjach paliw płynnych, w kwiaciarniach, w sklepach z prasą, kawiarniach.

Za złamanie zakazu handlu w niedziele grozi kara w wysokości od 1 tys. zł do 100 tys. zł, a przy uporczywym łamaniu ustawy - kara ograniczenia wolności.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl