Już dziś o godzinie 21.00 sędzia z Niemiec rozpocznie ćwierćfinałowe spotkanie reprezentacji Polski i Portugalii. Biało-czerwoni osiągnęli sukces, po raz pierwszy od 30 lat udało im się wyjść z grupy na wielkiej piłkarskiej imprezie. Kibice emocjonują się jeszcze przed pierwszym gwizdkiem. Głos zabrał wielki fan naszej reprezentacji. „Do boju Polska!!” – napisał w języku polskim Russel Crowe. Wybraliśmy najlepsze przedmeczowe memy. SĄ EKSTRA. Mecz Polska-Portugalia będzie relacjonowany na niezalezna.pl od godziny 20.30. Zapraszamy!

W 1/8 finału Polska pokonała Szwajcarię, po zaciętym meczu, dogrywce i serii rzutów karnych. Awansowaliśmy do ćwierćfinału.

Otuchy naszemu zespołowi dodaje Russell Crowe, zagorzały kibic Polaków.

CZYTAJ WIĘCEJ: To nie przypadek, że Russel Crowe kibicuje biało-czerwonym. Wiemy skąd u aktora sympatia do Polski. ZOBACZ FILM
 

Noc przed meczem na Euro 2016… Wiem, że mam przyjaciół w Portugalii, jednak jutro moje serce będzie z Polską… do boju Polska!! Teraz czas odpocząć”

– napisał aktor.A teraz obiecane memy przed meczem Polska-Portugalia. Kibice to mają fantazję, za "mocniejsze" słowa przepraszamy, ale emocje biorą gorę:


(Fot. screen twitter.com/zaylex_official)


(Fot. screen twitter.com/zaylex_official)


(Fot. screen twitter.com/jdbwithjano)