Już dziś, w sobotę 25 czerwca o godz. 15.00 reprezentacja Polski zmierzy się w 1/8 finału Euro 2016 ze Szwajcarią. Mecz będzie na pewno zacięty, ponieważ obydwie drużyny zawalczą o grę w ćwierćfinałach po raz pierwszy w historii Euro. Przygotowania ruszyły pełną parą. Stadion wydaje się być gotowy, sprawdzono nawet telebim. A co się na nim wyświetliło? Polska remisuje ze Szwajcarią 2:2. W rzutach karnych biało-czerwoni wygrywają 7:6. Żaden z polskich kibiców nie miałby nic przeciwko takiemu obrotowi spraw podczas dzisiejszego pojedynku. Wszystkich Czytelników niezalezna.pl zapraszamy na relację z tego spotkania. Start o godzinie 14.30!

W trzecim meczu na Euro 2016 Polska pokonała Ukrainę 1:0 i tym samym zapewniła sobie awans do fazy pucharowej. Co więcej, biało-czerwoni dokonali tego nie tracąc w fazie grupowej ani jednej bramki! Już dziś nasza reprezentacja powalczy ze Szwajcarią o ćwierćfinał.
 
Kibice nie biorą pod uwagę innego scenariusza niż zwycięstwo naszej reprezentacji. Emocje podkręciły osoby zajmujące się informowaniem widzów znajdujących się na stadionie o wyniku meczu. Na telebimie podczas wczorajszych testów pojawił się wynik meczu. 2:2 w regulaminowym czasie gry, 7:6 w karnych dla Polski – napisali organizatorzy na ekranie.
 
To zdjęcie stało się hitem internetu.


(Fot. screen uefa.com)

Pochodzi z relacji uefa.com z przygotowania stadionu do meczu Polska Szwajcaria. Więcej TUTAJ

Jak informuje dziennikarz "Super Expressu" Piotr Koźmiński murawa na stadionie jest idealna.Mecz sędziował będzie Mark Clattenburg z Anglii. Asystować mu będą Simon Beck, Jake Cillin, Tasos Sidiropoulos, Anthony Taylor, Andre Marriner.

(Fot. screen uefa.com)

Statystyki 10 poprzednich meczów na korzyść Polaków:


(Fot. screen uefa.com)

Osoby pracujące na Stade Geoffroy Guichard w Saint-Etienne zrobiły psikus drużynie ze Szwajcarii. Czy ich przewidywania się sprawdzą? Zobaczymy już dziś. Pierwszy gwizdek o godzinie 15.00.